Taylan Biraderler 10 Yıl Sonra Sinemaya Dönüyor 1 – Taylan Biraderler muhsin akgun

Taylan Biraderler 10 Yıl Sonra Sinemaya Dönüyor

Taylan Biraderler 10 yıl sonra sinemaya geri dönüyor! Imaj International yapımcılığında, Yağmur ve Durul Taylan’ın yönetmenliğinde, Berkun Oya’nın senaryosundan hayata geçirilen Azizler filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı.

Taylan Biraderler 10 Yıl Sonra Sinemaya Dönüyor 2 – Azizler

Taylan Biraderler’in Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin gibi ülkemizde ve tüm dünyada büyük ilgi gören TV projelerinin ardından sinemaya dönüşünü müjdeleyen Azizler, tam anlamıyla göz kamaştıran bir yıldızlar kadrosu ile çekiliyor. Filmin başrollerinde Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, İlker Aksum, Göktuğ Yıldırım ve Helin Kandemir yer alıyor.

Çekimleri İstanbul’da süren Azizler, yaratıcı ekibi ve oyuncu kadrosuyla sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak öne çıkıyor. Film 2020’de seyirciyle buluşacak.

Azizler Künye

Yapım: Imaj International
Yapımcı: Müge Kolat, Yağmur Taylan, Durul Taylan
Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan
Senaryo: Berkun Oya
Oyuncular: Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, İlker Aksum, Göktuğ Yıldırım, Helin Kandemir
Gösterim Tarihi: 2020

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole