Televizyonda Korku Serileri Peş Peşe Geliyor! 1 – 15875

Televizyonda Korku Serileri Peş Peşe Geliyor!

Korku serileri özellikle American Horror Story sayesinde oldukça popülerleşmiş durumda. Penny Dreadful’un da olumlu geri dönüşleri sayesinde yapımcılar bu sefer 80’leri kasıp kavuran slasher türünü de piyasaya sürmek üzereler.

scream_series___mtv__fan_poster__by_amazing_zuckonit-d899yipHer ne kadar Bates Motel, Psycho’nun öncesini anlatan bir yapım olsa da tam manasıyla slasher türüne vakıf bir yapım denemez. Bu nedenle yeni sezonda bizleri bekleyen Scream Queens ve Scream tv serileri slasher türü sevenler için umut vaat ediyor.

1996 yılında vizyona giren Wes Craven imzalı Scream’in tv serisi uzun zamandır gündemdeydi ve nihayet gösterim için sayılı gün kaldı. Yeni maske tasarımı ile hayranlarını bir nebze hayal kırıklığına uğratsa da orijinal filmin yapımcı ve yönetmeni Wes Craven’in tv serisine güveni tam. Bununla birlikte Halloween serisi ile hafızalara kazınan tam manasıyla bir Scream Queen olan Jamie Lee Curtis’in başrolünde olduğu Scream Queens de yeni televizyon sezonunda merakla beklenen yapımların başını çekiyor.

Korkuseverlerin merakla beklediği Scream 30 Haziran’da seyirci ile buluşacak. Scream Queens  Eylül 2015’te TV ekranlarında prömiyerini yapacak.

scream-queens-poster-pink-1024x885

Scream-Queens-3

112446

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir