Terminator 2 3D Olarak Yeniden Sinemada

Terminator 2 3D geliyor. Uzun bir süredir merakla beklenen ve 3D’ye dönüştürülmesi için JAMES CAMERON ve ekibinin yıllardır özel olarak ilgilendiği TERMINATOR 2: MAHŞER GÜNÜ 3D / TERMINATOR 2: JUDGMENT DAY 3D filminden afiş ve Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Terminator 2 3D Olarak Yeniden Sinemada 1 – giphy

Cameron, Avatar filminde de beraber çalıştığı, dünyanın en iyi 3D laboratuvarı olarak bilinen “Stereo D” ile beraber çalıştı. Başrollerini Terminator rolüyle ikonikleşen Arnold Schwarzenegger, Sarah Connor’a hayat veren Linda Hamilton ve dünyanın kurtuluş umudu John Connor rolünde Edward Furlong’un üstlendiği film “Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 1001 Film” listesinde de yer alıyor.

Tüm zamanların en önemli aksiyon ve bilim kurgu filmlerinden biri olarak kabul edilen, JAMES CAMERON’ın yönettiği dört Oscar’lı unutulmaz film, Türkiye’de ABD ve İngiltere ile aynı anda, 25 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girecek.

Terminator 2 3D Olarak Yeniden Sinemada 2 – Terminator 2 Mahser Gunu 3D Afis

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir