Terminatör Animasyon Oluyor! Hem de 3D!

Terminatör animasyon oluyor! 3D animasyon olarak çekilecek Terminatör’ün 2011’de hazır olacağı söyleniyor!

Terminatör Animasyon Oluyor! Hem de 3D! 1 – Terminator

Terminator serisinin yeni bölümüyle ilgili dedikodular biraz duruldu ve daha elle tutulur haberler de gelmeye başladı. Habere bakılırsa, Kanada merkezli bir film şirketi, 70 milyon dolarlık bütçeyle ‘Terminator 3000’ isimli bir 3D animasyon filmi çekecek.

Orijinal hikayeye sadık kalınacak animasyonda, filmdeki karakterler baz alınacak. Büyük bir gizlilik içinde yürütülen projenin detayları henüz kesinleşmedi fakat yazar ve yapımcılar filmdeki şiddet unsurlarını biraz törpüleyerek animasyonun yaş sınırı almaması için çalışıyor. Yani projenin en azından 13 yaş üstü olması planlanıyor.

Detaylarının bu yıl içinde açıklanacağı projenin 2011’in ocak ayında başlaması bekleniyor. Bu da yeni Terminatör bölümünü göremeden animasyonunu göreceğiz demek oluyor. Fakat bu törpüleme işi bizi biraz endişelendirdi, bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya…

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir