Terminator’un Devam Filmleri 2017 ve 2018’de Geliyor! 1 – arnold as terminator

Terminator’un Devam Filmleri 2017 ve 2018’de Geliyor!

1984 yapımı James Cameron imzalı bilim kurgu efsanesi The Terminator’un merakla beklenen yeni filmi ‘Terminator: Genisys’ geri sayımdayken hemen akabinde devam filmi haberi de gecikmeden geldi. ‘Terminator: Genisys’in ardından ikinci film 19 Mayıs 2017’de vizyona girerken bir sonraki devam filmi ise 29 Haziran 2018’de vizyona girecek. Böylelikle 2018’e kadar yeni bir Terminator üçlemesi yapılmış olacak.

Terminator efsanesinin son iki devam filmi Terminator 3 : Rise Of The Machines ve Terminator : Salvation hayranları pek tatmin edememişti. Bu nedenle hayranların ‘Terminator: Genisys’den beklentileri oldukça yüksek. Filmde orijinal filmin efsane aktörü Arnold Schwarzenegger Terminator olarak geri dönüyor. Daha önce Linda Hamilton tarafından canlandırılan ve Terminator evreninde efsane olan Sarah Connor rolünde bu kez Game Of Thrones dizisi ile ünlenen Emilia Clarke’ı izleyeceğiz. Filmde ayrıca Jai Courtney, Matt Smith, Jason Clarke, J.K. Simmons gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor. Terminator üçlemesinin ilk filmi ‘Terminator: Genisys’ 1 Temmuz 2015’te vizyona girecek.

TERMINATOR’E BİR DE TV SERİSİ GELİYOR

Bununla birlikte yapım aşamasında olan bir de Terminator tv serisi geliyor. Daha önce 2008^de Terminator: The Sarah Connor Chronicles adı ile tv’ye uyarlanan ve iki sezon devam eden televizyon serisi yeterli ilgiyi görmediğinden firma tarafından sonlandırılmıştı. Şimdiki seri ise oldukça iddialı geliyor. Kısacası Terminator efsanesi hem sinema salonlarına hem de televizyon ekranlarına bomba gibi dönüyor. Terminator ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz, takipte kalın.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://screenrant.com/terminator-genisys-5-6-7-release-dates-2017-2018/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir