Ters Ninja Gecesi 29 Temmuz’da Narpera’da

Ters Ninja Gecesi ve Film Müzikleri

Ters Ninja Gecesi 29 Temmuz'da Narpera'da 1 – n131984101981 5984Açıldığı günden bu yana bildiği yoldan şaşmayan blog ruhlu sinema sitesi Tersninja.com okurlarını ve sinemaseverleri buluşturan faaliyetlerine devam ediyor. Ters Ninja sitesinin kurucusu Ege Görgün’ün kendi arşivindeki CD’lerden çalacağı film müzikleriyle gerçekleşen Ters Ninja Gecesi etkinliğinin ikincisi 29 Temmuz gecesi NARPERA’da gerçekleşiyor.

Girişin, eğlenmenin, muhabbetin ücretsiz ve sınırsız olduğu bu geceye tüm sinemaseverler ve müzikseverler davetli!

NARPERA Asmalımescit Mahallesi Gönül Sokak 9/B Beyoğlu
0212 245 36 29

(Rus konsolosluğu’nu karşı sokağı)

Ters Ninja Manifestosu

Tersninja.com, yaratıcısının körü körüne bağlı olduğu sinema sevgisini saymazsanız, tamamen bağımsız bir teşebbüstür. Tersninja.com hakkında bilinmesi gereken en zaruri bilgi, sitenin mevcut sinema siteleriyle hiçbir şekilde rekabet etmeyecek (edemeyecek) bir karakterde olmasıdır. İki türün işlevleri son derece farklıdır çünkü. Site vizyon ve salon bilgileri gibi “hafta sonu sinema kullanıcısına” hizmet eden özellikleri barındırmayı tercih etmemektedir. Sitenin hizmet kapsamına; sinemaya gönül veren, okumayı, bilmeyi seven, sinema dışındaki sanat dallarına da ilgi gösteren, birey olabilmeyi becermiş organizmalar girmektedir. Site, sayılan özelliklere sahip organizmalar sayesinde din, dil, ırk, tür, cinsiyet, yürürken kullandığı ayak sayısı ayrımı yapmaz.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole