The Collection Fragman

The Collector / Koleksiyoncu filminin baş kahramanı Arkin’in korku dolu yeni macerası The Collection fragman yayında… Elena (Emma Fitzpatrick) açıklanmayan bir yerde katıldığı bir partide ‘Koleksiyoncu’ adındaki psikopat katilin son kurbanı olacaktır. Koleksiyoncu terk edilmiş bir oteli işkence ve ölüm mekanına ve kurbanlarıyla oynadığı bir labirente dönüştürmüştür.

Elena’yı da buraya getirir. Kızının kaybolduğu öğrenen Elena’nın varlıklı babası (Christopher McDonald) onu geri getirebilmek için bir grup paralı askeri görevlendirir. Arkin (Josh Stewart), bu iğrenç canavarın gazabından kaçan tek adamdır ve onlara yol gösterir. Arkin geride bıraktığını sandığı kabusa Elena’nın hayatını kurtarabilmek için geri döner.

Yönetmen: Marcus Dunstan
Senaryo: Marcus Dunstan, Patrick Melton
Oyuncular: Josh Stewart, Christopher McDonald, Erin Way 

The Collection Fragman 1 – The Collection International Poster Watermarked

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

2 Yorumlar

  1. blank

    2007 yapımı the collector, testere serisi için bir prequel olarak düşünülmüş, sonradan bağımsız proje olmuştu. the collection baya zamandır planlanan ama yapıma geçememiş bir sequel. sinopsise bakılırsa yapımcılar testere ekolünden ekmek yemeye doymamışlar hala.

  2. blank

    Testere’ciler artık iyiden iyiye işin suyunu çıkardılar bence… Hiç hoşlanmadığım bir janranın giderek silikleşen örnekleri. İlk Koleksiyoncu filmini bile aratacağını düşünüyorum. Bu filmlerden bizim Can Evrenol hoşlanıyor genelde… Ben daha supernaturel’ciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir