The Collection Fragman 1 – The Collection003

The Collection Fragman

25 Eylül 2012

The Collector / Koleksiyoncu filminin baş kahramanı Arkin’in korku dolu yeni macerası The Collection fragman yayında… Elena (Emma Fitzpatrick) açıklanmayan bir yerde katıldığı bir partide ‘Koleksiyoncu’ adındaki psikopat katilin son kurbanı olacaktır. Koleksiyoncu terk edilmiş bir oteli işkence ve ölüm mekanına ve kurbanlarıyla oynadığı bir labirente dönüştürmüştür.

Elena’yı da buraya getirir. Kızının kaybolduğu öğrenen Elena’nın varlıklı babası (Christopher McDonald) onu geri getirebilmek için bir grup paralı askeri görevlendirir. Arkin (Josh Stewart), bu iğrenç canavarın gazabından kaçan tek adamdır ve onlara yol gösterir. Arkin geride bıraktığını sandığı kabusa Elena’nın hayatını kurtarabilmek için geri döner.

Yönetmen: Marcus Dunstan
Senaryo: Marcus Dunstan, Patrick Melton
Oyuncular: Josh Stewart, Christopher McDonald, Erin Way 

The Collection Fragman 2 – The Collection International Poster Watermarked

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

2 Comments

  1. 2007 yapımı the collector, testere serisi için bir prequel olarak düşünülmüş, sonradan bağımsız proje olmuştu. the collection baya zamandır planlanan ama yapıma geçememiş bir sequel. sinopsise bakılırsa yapımcılar testere ekolünden ekmek yemeye doymamışlar hala.

  2. Testere’ciler artık iyiden iyiye işin suyunu çıkardılar bence… Hiç hoşlanmadığım bir janranın giderek silikleşen örnekleri. İlk Koleksiyoncu filmini bile aratacağını düşünüyorum. Bu filmlerden bizim Can Evrenol hoşlanıyor genelde… Ben daha supernaturel’ciyim.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Black Mirror Dördüncü Sezon Kamera Arkası Görüntüleri 3 – Black Mirror

Black Mirror Dördüncü Sezon Kamera Arkası Görüntüleri

Bu sezon pek çok ilk yaşandı! Ses getiren yapımlardan Black
Christopher Nolan Filmi Oppenheimer’dan Yeni Fragman 4 – Oppenheimer 2023 3

Christopher Nolan Filmi Oppenheimer’dan Yeni Fragman

21 Temmuz'da gösterime girecek yeni Christopher Nolan filmi Oppenheimer’dan yeni