The Conjuring 2 Çekimleri Başladı: İlk Görüntü 1 – Conjuring

The Conjuring 2 Çekimleri Başladı: İlk Görüntü

Son yıllarda korku türünde birbirinden başarılı yapımlar ortaya koyan yapımcı, senarist yönetmen James Wan, 2013’te vizyona giren ve oldukça büyük yankı uyandıran The Conjuring’in (Korku Seansı) devam filmi The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist’in çekimlerine başlandığını instagram hesabından duyurdu.

En son gişe canavarı Hızlı ve Öfkeli’nin 7. filminde kamera arkasına geçen Wan, köklere dönüyor ve The Conjuring’in devam filminde yeniden kamera arkasına geçiyor.

Hatırlanacak olursa The Conjuring’in başarısının ardından 2014 yılında bir spin-off projesi olarak John R. Leonetti yönetmenliğinde ‘Annabelle’ çekilmiş ancak istenen başarı yakalanamamıştı. Şimdi ise Wan yeniden ipleri eline alıyor ve ilk filmin devamı niteliğindeki The Conjuring 2 ile sahalara dönüyor.

Devam filminde tıpkı ilk filmde olduğu gibi Vera Farmiga ve Patrick Wilson başrolleri paylaşıyorlar. Filmde Warren ailesinin başından geçen korku dolu paranormal olayları izlemiştik.  Senaryo ekibinde ilk filmde olduğu gibi James Wan ile birlikte Carey Hayey ve Chad Hayes bulunuyor. Filmin ülkemizde 10 Haziran 2016 vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak:  http://www.shocktillyoudrop.com/news/385477-conjuring-2-filming-begins/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir