The Conjuring 2 Çekimleri Başladı: İlk Görüntü 1 – Conjuring e1442919429187

The Conjuring 2 Çekimleri Başladı: İlk Görüntü

22 Eylül 2015

Son yıllarda korku türünde birbirinden başarılı yapımlar ortaya koyan yapımcı, senarist yönetmen James Wan, 2013’te vizyona giren ve oldukça büyük yankı uyandıran The Conjuring’in (Korku Seansı) devam filmi The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist’in çekimlerine başlandığını instagram hesabından duyurdu.

En son gişe canavarı Hızlı ve Öfkeli’nin 7. filminde kamera arkasına geçen Wan, köklere dönüyor ve The Conjuring’in devam filminde yeniden kamera arkasına geçiyor.

Hatırlanacak olursa The Conjuring’in başarısının ardından 2014 yılında bir spin-off projesi olarak John R. Leonetti yönetmenliğinde ‘Annabelle’ çekilmiş ancak istenen başarı yakalanamamıştı. Şimdi ise Wan yeniden ipleri eline alıyor ve ilk filmin devamı niteliğindeki The Conjuring 2 ile sahalara dönüyor.

https://twitter.com/NewLine_Cinema/status/646124038574596096

Devam filminde tıpkı ilk filmde olduğu gibi Vera Farmiga ve Patrick Wilson başrolleri paylaşıyorlar. Filmde Warren ailesinin başından geçen korku dolu paranormal olayları izlemiştik.  Senaryo ekibinde ilk filmde olduğu gibi James Wan ile birlikte Carey Hayey ve Chad Hayes bulunuyor. Filmin ülkemizde 10 Haziran 2016 vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak:  http://www.shocktillyoudrop.com/news/385477-conjuring-2-filming-begins/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Filminden İlk Fragman Yayınlandı 2 – Kingdom of the Planet of the Apes 2024 8

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Maymunlar Cehennemi serisi, yeni filmi Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık ile
Vassilis Barounis'i Kaybettik! 3 – film014

Vassilis Barounis’i Kaybettik!

Yeşilçam tutkunu, iyi kalpli ve dürüst dost Vassilis Barounis sabaha