Ödül Avcısı Korku Filmi: The Crossbreed / Melez 1 – Angela Durazo 3

Ödül Avcısı Korku Filmi: The Crossbreed / Melez

5 Aralık 2017

“Araf”, “Cennet”,“Cehennem” film üçlemesi ve “Kanıt” dizisiyle tanınan ünlü yönetmen Biray Dalkıran’ın yıl başında dünya çapında gösterime girmesi beklenen ABD’de çektiği ilk filmi The Crossbreed; yurtdışında katıldığı festivallerden ödüllerle dönmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz ay “Independent Horror Movie Awards”ta ‘En İyi Film’, ‘En İyi Kadın Oyuncu’, ‘En İyi Senaryo’, ‘En İyi Müzik’ ve ‘En İyi Dönüş’ olmak üzere 5 dalda aday gösterilmiş ve “En İyi Kadın Oyuncu” dalında Angela Durazo ödülü “The Crossbreed”e getirmişti.

Aralık ayı başında açıklanan iki önemli festivalden de ödül haberleri geldi. Movie Maker Magazine dergisinin en iyi 25 film festivali arasında gösterdiği ve adayları Oscar ve Emmy ödüllerine de layık görülen “Accolade Global Film Competition”, Biray Dalkıran ve filmini “Award of Merit” (Liyakat Ödülü) ile ödüllendirdi.

Son olarak IMDb’nin en prestijli ödül törenlerinden biri olarak gösterdiği “Los Angeles Film Awards”tan 2 ödül birden geldi. En İyi Film kategorisinde ilk 10’a kalan “The Crossbreed”; “En İyi Gerilim Filmi” ve “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerini kazandı.

Ödül Avcısı Korku Filmi: The Crossbreed / Melez 2 – poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Bence berbat görünüyor. Özel efektler nedir öyle ? tamamını izlemek lazım ama vaktim kaybolacak diye endişeliyim.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Insidious: Chapter 3’ten Görseller! 3 – 4

Insidious: Chapter 3’ten Görseller!

Insidious: Chapter 3 filminde yönetmen koltuğuna oturmak istemeyen Wan, yerini
Türkler Her Yerde Dizi ve Film İzliyor! 4 – netflix living room

Türkler Her Yerde Dizi ve Film İzliyor!

Netflix’in yeni araştırmasına göre, dizi ve film izleme alışkanlığı dört