The Crow’un Yeni Yıldızı Jack Huston mı?  1 – Jack Huston and The Crow

The Crow’un Yeni Yıldızı Jack Huston mı? 

16 Mart 2015

Yıllardır bir türlü çekim aşamasına geçilemeyen 1994 yapımı efsane fantastik aksiyon film The Crow’un yeniden çevrim projesinde yeni gelişmeler var.

Bruce Lee’nin oğlu Brandon Lee’nin çekimleri sırasında hayatını kaybettiği 1994 yapımı fantastik aksiyon film The Crow’un yeniden çevrim projesi yıllardır dillerde dolanıyor. Ancak sadece dillerde dolanmakla kalıyor. Çünkü yapımcı firma bir türlü projeyi hayata geçiremiyor. Alex Proyas yönetmenliğinde çekilen ilk film kült mertebesine ulaşmış, dünyanın hemen her yerinde geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Sette yaşanan talihsiz olaylarla nedeniyle ‘lanetli film’ listesinde de başı çeken efsane filmin son yıllarda yeniden çevrimi için kollar sıvanmış ancak çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü start verilememişti.

the-crow-movie-reboot

En son Eric Draven rolünün Luke Evans’a verildiği ve filmin yakın zamanda çekilmeye başlanacağı söyleniyordu ki yönetmen değişikliği olması üstüne başrol oyuncusu Evans’ın çeşitli nedenlerle anlaşmayı fes etmesi üzerine yeniden başa dönüldü. Şimdi ise yeni bir dedikodu dolaşmakta. Buna göre The Crow’un yeniden çevrimi için Boardwalk Empire yıldızı Jack Huston Eric Draven rolü için düşünülmekte. Üstelik The Crow’un yaratıcı ismi James O’Barr, Jack Huston’ın Eric Draven rolü için doğru karar olduğunu düşünerek bu seçimi desteklemekte.

Jack Huston en son 2016’da vizyona girecek Ben-Hur yeniden çevriminde başrolü kapmıştı. The Crow’daki rolü henüz kesinleşmemiş Huston’ın filmdeki akıbetini gelecek günlerde öğreneceğiz.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/the-crow-reboot-jack-huston-starring/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Dabbe'ye Devam: Cin Ağustos'ta Çarpacak! 2 – Dabbe Cin Çarpması 1

Dabbe’ye Devam: Cin Ağustos’ta Çarpacak!

Cin Ağustos'ta çarpacak! Hasan Karacadağ’ın yeni filmi Dabbe: Cin Çarpması,
Scarlett Johansson Ghost In The Shell'e Göz Kırptı 3 – 795982 promo2

Scarlett Johansson Ghost In The Shell’e Göz Kırptı

Ghost In The Shell’i beyazperdeye taşımak isteyen DreamWorks, Avengers yıldızı