The End of the F***ing World 2. Sezon Resmi Fragman 1 – The End of the Fucking World

The End of the F***ing World 2. Sezon Resmi Fragman

4 Kasım 2019

Netflix, The End of the F***ing World ikinci sezon resmi fragmanını paylaştı. Fragmanda, geçtiğimiz sezonun müziklerini hazırlayan Graham Coxon, Billy Idol’un White Wedding adlı şarkısını seslendiriyor.

Yeni sezonda kadroya Naomi Ackie dahil oluyor. Leydi Macbeth ve Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi adlı filmlerdeki rolleri ile tanınan BIFA ödüllü sanatçı, sıkıntılı bir geçmişi ve Alyssa ile gizemli bir bağlantısı olan Bonnie karakteri ile karşımıza çıkıyor. Alyssa ise ilk sezondan kalan sorunlarıyla başa çıkmaya çalışıyor.

The End of the F***ing World 2. Sezon Resmi Fragman 2 – The End of the Fucking World sezon 2

The End of the F***ing World’un ikinci sezonunu Charles Forsman’ın ödüllü çizgi romanlarından ilham alarak Charlie Covell yazdı. Dizinin orjinal şarkıları yine Graham Coxon imzasını taşıyor. Dizinin yönetmenliğini ise İngiliz yönetmenler Lucy Forbes ve Destiny Ekaragha üstleniyor.

Clerkenwell Films ve Dominic Buchanan Productions tarafından hayata geçirilen dizinin yürütücü yapımcılığında Murray Ferguson, Ed Macdonald, Andy Baker, Dominic Buchanan, Jonathan Entwistle ve Charlie Covell bulunuyor. Yapımcı koltuğunda ise ise Jemmy Frayn yer alıyor. The End of the F***ing World, Netflix ve Channel 4’un ortak bir yapımıdır.

The End of the F***ing World, 2. sezonu ile birlikte tüm dünyada aynı anda 5 Kasım’da Netflix’te.

Netflix Hakkında

Netflix, 190’dan fazla ülkede 151 milyondan fazla ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Şahsiyet II. Fasıl 13 Kasım’da GAİN’de Başlıyor 3 – Sahsiyet 2 sezon 3

Şahsiyet II. Fasıl 13 Kasım’da GAİN’de Başlıyor

Başrolünde Haluk Bilginer’in yer aldığı Şahsiyet, 5 yıl aradan sonra
Masum Değiliz, Hiçbirimiz! 4 – 16110386 1298025136956779 6067072662050439168 n

Masum Değiliz, Hiçbirimiz!

TV’de özlediğimiz ama izleyemeyeceğimiz her şey. Masum yabancı benzerlerinden zerre