The Equalizer 3 / Adalet 3 Filminden Fragman

Robert McCall geri dönüyor! Ünlü oyuncu Denzel Washington’ın unutulmaz rolüne geri döndüğü The Equalizer 3 / Adalet 3: Son filminin fragmanı yayınlandı. 2014’te başlayan seride, ilk iki filmin ardından hikâye İtalya’da devam ederken, Washington’a 20 yıl önce Man on Fire filminde birlikte rol aldığı Dakota Fanning eşlik ediyor.

Aksiyon, suç ve gerilim türlerini sevenlerin heyecanla beklediği Adalet 3: Son, ülkemizde 1 Eylül 2023 tarihinde vizyona girecek.

The Equalizer 3 / Adalet 3 Filminden Fragman 1 – The Equalizer 3 Adalet 3 2023 2

Başrolünde Oscarlı oyuncu Denzel Washington’ın yer aldığı aksiyon, suç, gerilim serisi Adalet (The Equalizer) son filmiyle hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. İlk fragmanı yayınlanan filmde Washington, bu kez Güney İtalya’da mafya patronları ile mücadele ediyor.

Her zaman ezilenlerin yanında olup adaleti aramakta teselli bulan Robert McCall (Denzel Washington) bir hükümet suikastçısı olarak yaşadığı hayattan vazgeçtiğinden beri, geçmişte yaptığı korkunç şeyler yüzünden kendini affetmek için mücadele etmektedir. Güney İtalya’ya yerleşen ve nihayet kendini evinde gibi hissetmeye başlayan McCall, yeni arkadaşlarının yerel suç patronlarının kontrolü altında olduğunu fark eder. Olaylar ölümcül bir hal alırken McCall arkadaşlarının koruyucusu olup mafyayı alt etmesi gerektiğini bilmektedir.

The Equalizer 3 / Adalet 3 Filminden Fragman 2 – The Equalizer 3 Adalet 3 2023 1

The Equalizer 3 / Adalet 3: Son

Yönetmen: Antoine Fuqua
Senaryo: Richard Wenk
Oyuncular: Denzel Washington, Dakota Fanning, David Denman, Sonia Ammar, Eugenio Mastrandrea, Remo Girone, Andrea Scarduzio
Yapımcılar: Todd Black, Jason Blumenthal, Denzel Washington, Antoine Fuqua, Steve Tisch, Clayton Townsend, Alex Siskin, Tony Eldridge, Michael Sloan
Uygulayıcı Yapımcılar: David Bloomfield, Tarak Ben Ammar, Andy Mitchell

The Equalizer 3 / Adalet 3 Filminden Fragman 3 – The Equalizer 3 Adalet 3 2023 poster

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir