Genişleyen Kadrosuyla The Expendables 3 Geliyor

The Expendables 3 geliyor! The Expendables ekibinin yeni filmi güçlenen ve full+full diyebileceğimiz son kadrosu ile karşımıza çıktı. Şimdilik bu trailer’dan bir şey beklemeyin, sadece ağzımıza bir damla bal sürüyor. Ama tabi heyecanlandırmıyor değil.

The-Expendables-3-Teaster-Trailer-Shows-All-Star-Cast

Yeni filmimizin konusu ise şu şekilde; Barney (Stallone), Christmas (Statham) ve ekibin geri kalanı  Conrad Stonebanks (Gibson) ile karşı karşıya geliyor. Conrad, The Expendables ekibini Barney ile kuran kişi. Ama geçen zamanda acımasız bir silah tacirine dönmüştür. Barney kendisi ile başa çıkabilmek için ekibin eski tüfeklerine teknoloji bağımlısı gençleri de eklemeye karar verir ve böylece kadro iyice coşar. Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Kelsey Grammar, Arnold Schwarzenegger, Wesley Snipes, Terry Crews, Randy Couture, Ronda Rousey, Antonio Banderas, Mel Gibson ve Kellan Lutz izleyebileceklerinizin sadece birkaçı.

90’lar aksiyon sinemasının kaymağını yiyen ekip, bakalım bu sefer de gişede başarılı olabilecek mi? Bunu öğrenmek için 15 Ağustos 2014’e kadar beklememiz gerekecek.

Yazar hakkında: Masis Üşenmez

blank
1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir