Cage ve Cusack Yeniden Bir Arada: The Frozen Ground

Nicolas Cage ve John Cusack “Con Air”den 16 yıl sonra The Frozen Ground ile tekrar bir araya geliyor!

Karanlik-Cinayetler-afis“Se7en” tarzı gerilim filmlerinin izinden giden “Karanlık Cinayetler / The Frozen Ground” 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 yıl hapse mahkum edilen Amerika’nın en azılı seri katillerinden biri olan Robert Hansen’ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor.

Emekliliğine haftalar kalmış dedektif Jack Halcombe son iki yılda 8 kadının benzer şekilde ortadan kaybolmasının ardında bir seri katil olduğundan şüphelenmektedir. Ancak ortada tek sağlam bir ipucu bile yoktur. Fakat bir gün Cindy isimli genç bir kız arkasında iz bırakmayan katilin elinden son anda kurtulmayı başarır. Dedektif Jack, Cindy ile görüşüp kanıtlar toplamaya çalışmaktadır katil ise Cindy’nin peşindedir. Katili yakalamak için her türlü tehlikeyi göze alan Jack kendini zamana karşı bir yarışın içinde bulur. Filmin başrollerinde ünlü aktörler Nicolas Cage ve John Cusack’e Hollywood’un yeni gözdesi, eski Disney yıldızı Vanessa Hudgens eşlik ediyor.

9 Ağustos’ta vizyona girecek olan “Karanlık Cinayetler / The Frozen Ground” filminin fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz.

The Frozen Ground002The Frozen Ground001 The Frozen Ground003 The Frozen Ground004 The Frozen Ground006

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir