The Invisible Man Filminden Yeni Poster 1 – The Invisible Man Gorunmez Adam

The Invisible Man Filminden Yeni Poster

15 Ocak 2020

28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek olan The Invisible Man / Görünmez Adam filminden Türkçe poster yayınlandı.

Göremediğiniz şey size zarar verebilir. Emmy ödüllü Elisabeth Moss (Biz, Hulu’da Damızlık Kızın Öyküsü) Universal’ın klasik canavar karakterinden esinlenen dehşet dolu modern hikayede rol alıyor: The Invisible Man / Görünmez Adam.

The Invisible Man Filminden Yeni Poster 2 – The Invisible Man Görünmez Adam poster

Zengin ve akıllı bilim insanıyla şiddet dolu ve denetleyici bir ilişkide kısılıp kalan Cecilia Kass (Moss), bir gece kaçar. Kız kardeşi (Harriet Dyer, NBC’de The InBetween), çocukluk arkadaşları (Aldis Hodge, Straight Outta Compton) ve onun genç kızının (Storm Reid, HBO’da Euphoria) yardımlarıyla saklanarak ortadan kaybolur.

Ama Cecilia’nın tacizkâr eski kocası (Oliver Jackson-Cohen, Netflix’de Tepedeki Ev) intihar edip engin servetinin büyük bir bölümünü kendisine miras bıraktığında Cecilia ölümünün bir aldatmaca olduğundan şüphe eder. Bir dizi tuhaf tesadüf ölümcül bir hal alıp sevdiklerinin hayatını tehdit ettiğinde Cecilia, umutsuzca kimsenin göremediği biri tarafından takip edildiğini umutsuzca kanıtlamaya çalışırken kendi akıl sağlığı bozulmaya başlar.

Korku türünün günümüzdeki ustası Jason Blum, The Invisible Man / Görünmez Adam’ı Blumhouse Productions adına yapıyor. Görünmez Adam’ın yazarı, yönetmeni ve idari yapımcısı Saw / Testere serisinin orijinal tasarımcılarından biri olan ve yakın dönemde Upgrade ile Insidious: Chapter 3 / Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 filmlerini yöneten Leigh Whannell.

Filmin diğer yapımcısı Goalpost Pictures adına Kylie du Fresne (Upgrade, The Sapphires). İdari yapımcılar; Leigh Whannell, Beatriz Sequeira, Charles Layton, Rosemary Blight, Ben Grant, Couper Samuelson ve Jeanette Volturno. The Invisible Man / Görünmez Adam, Universal Pictures için Nervous Tick iş birliğiyle bir Goalpost Pictures Avustralya ile Blumhouse Productions ortak yapımıdır.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

The Invisible Man / Görünmez Adam

Vizyon Tarihi: 28 Şubat 2020
Tür: Korku, Gerilim
Yönetmen: Leigh Whannell
Senaryo: Leigh Whannell
Oyuncular: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen
Yapımcılar: Jason Blum, Kylie du Fresne
İdari Yapımcılar: Leigh Whannell, Beatriz Sequeira, Charles Layton, Rosemary Blight, Ben Grant, Couper Samuelson, Jeanette Volturno

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Star Trek Beyond / Star Trek Sonsuzluk'tan Türkçe Afiş! 3 – startrekafiş

Star Trek Beyond / Star Trek Sonsuzluk’tan Türkçe Afiş!

Star Trek serisinin merakla beklenen yeni filmi "Star Trek Sonsuzluk"
Arrival'dan 12 Yeni Poster 4 – Arrival Amy Adams

Arrival’dan 12 Yeni Poster

Denis Villeneuve'ün yönetmenliğini üstlendiği Arrival, heyecan verici ilk fragmanından sonra