The LEGO Batman’den Fragman!

Uzun süredir beklenen ve iki süper kahramanı karşı karşıya getiren Batman v Superman ortalığı kasıp kavururken 2017’de vizyona girecek Batman animasyonundan da fragman yayınlandı.

Hayranların heyecanla beklediği “Lego” temalı animasyon The LEGO Batman’in arkasında 2014’de gösterime giren ve oldukça beğenilen animasyon The Lego Movie’nin tüm yapım sürecinden sorumlu olan Phil Lord and Chris Miller var. Bunun yanı sıra kendileri ayrıca The Lego Movie’nin devam filmlerine de el atacaklar.

The LEGO Batman filmi ise “Batman mutlu olabilir mi?” temasından yola çıkarak keyifli ve eğlenceli bir hikaye anlatacak. Yönetmen koltuğunda daha çok Tv serileri ile tanınan Chris McKay olacak. Seslendirme kadrosu ise oldukça renkli. Ekipte Will Arnett, Ralph Fiennes, Michael Cera, Zach Galifianakis ve ünlü şarkıcı Mariah Carey gibi isimler var.

The LEGO Batman filmi 10 Şubat 2017’de seyirci ile buluşacak.

The LEGO Batman Movie Trailer: Back in Black & Yellow

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://screenrant.com/lego-batman-movie-trailer-poster/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir