Pek Yakında Sinemalarda: The Lego Movie

Lego Filmi AfişLEGO  FİLMİ / THE LEGO MOVIE, Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures’ın sunduğu sinemalarda gösterime girecek ilk uzun metrajlı LEGO macera filmidir.

3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanan LEGO FİLMİ, macerasında; sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor. Umutsuz ve gülünç bir şekilde bu duruma hazırlıksız yakalanan Emmet, kendisini yabancı bir birliğin içinde bulur ve zalim bir hükümdarı durdurmak için epik bir yolculuğa çıkar.

Türkiye’de Türkçe dublajlı olarak da vizyona girecek “LEGO  FİLMİ / THE LEGO MOVIE” baş karakterlerini; Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks, Liam Neeson, Will Arnett, Nick Offerman, Alison Brie ve Morgan Freeman seslendiriyorlar.

Filmi Phil Lord ve Christopher Miller yönetiyor. Orjinal senaryo ve hikaye Dan Hageman, Kevin Hageman, Phil Lord ve Christopher Miller tarafından LEGO oyuncaklarından yola çıkılarak yazıldı.

“LEGO FİLMİ / THE LEGO MOVIE” 7 Şubat 2014 tarihinden itibaren tüm dünyada ve Türkiye’de vizyona girecek.

Lego Filmi 01

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir