Pek Yakında: The Man with the Iron Fists 1 – The Man with the Iron Fists 2012

Pek Yakında: The Man with the Iron Fists

3 Temmuz 2012

Pek Yakında: The Man with the Iron Fists 2 – The Man With The Iron Fists Directed by RZA Official Trailer Official PosterÜnlü Rap yıldızı RZA’ın Çin’de çektiği aksiyon ve dövüş filmi The Man with the Iron Fists ilk fragmanı yayınlandı.

Feodal yapının hakim olduğu Çin’de bir köyde demircilikle hayatını kazanan bir adam, kendisini bir anda çok büyük savaşın ortasında bulur. Şimdi hem kendi kaderi hem de köy halkının kaderi ona bağlıdır.

Uzak doğu dövüş sanatlarına meraklı olan seyirciyi tatmin edecek gibi gözüken filmin başrolü de RZA. kadroda kendisine eşlik den profesyonel isimler ise Russell Crowe, Lucy Liu, Pam Grier ve profesyonel eski dövüşçülerden Dave Batista yer alıyor.

Wuxia’ları özleyenlere bu modern yorumu izlemek kısmet olur umarım ama endişem şu; Hollywood Çin sinemasına göre aksiyon açısından zayıf ve yavaş… Wuxia’nın ruhunu öldürmeden çektilerse ne ala…

Fİlmin ülkemizde vizyon tarihi ise henüz belirsiz. (Beyazperde)

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Pek Yakında: Here Comes the Devil 3 – here comes the devil dvd artwork

Pek Yakında: Here Comes the Devil

Adrian Garcia Bogliano'nun son filmi Here Comes the Devil, 13
Nisan Ayını Hayaletler, Yaratıklar Bastı! 4 – Winchester

Nisan Ayını Hayaletler, Yaratıklar Bastı!

Pek Yakında Sinemalarda: Nisan ayında gösterime girecek yabancı korku filmlerine