The Umbrella Academy 15 Şubat'ta Başlıyor 1 – The Umbrella Academy 4

The Umbrella Academy 15 Şubat’ta Başlıyor

13 Şubat 2019

Netflix’in aksiyon dolu yeni orijinal dizisi The Umbrella Academy geliyor. The Umbrella Academy, 15 Şubat Cuma günü tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te gösterime girecek.

The Umbrella Academy 15 Şubat'ta Başlıyor 2 – The Umbrella Academy 3

1989 yılında, aynı günde 43 bebek doğar. Bu olayı açıklanamaz kılan ise söz konusu bebeklerin bir gün öncesinde hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen ve birbiriyle hiçbir alakası olmayan kadınlardan dünyaya gelmesidir. Çok zengin bir sanayici olan Sir Reginald Hargreeves, bu bebeklerin yedisini evlat edinir ve The Umbrella Academy’yi kurarak “çocuklarını” dünyayı kurtarmak üzere hazırlar. Fakat her şey planlandığı gibi gitmez. Çocuklar daha yirmi yaşına ulaşmadan aile parçalanır ve her biri bir yana savrulur.

Bu çocuklardan hayatta kalan ve artık otuzlu yaşlarında olan altı kişi, Hargreeves’in vefat haberini alınca yeniden bir araya gelir. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya ve Beş Numara; üvey babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmek için birlikte çalışır. Fakat farklı kişilikleri ve yetenekleri, onları bir kez daha birbirlerinden uzaklaştırmaya başlar. Yaklaşmakta olan küresel bir kıyamet tehdidi ise işleri daha da zorlaştırmaktadır.

Gerard Way (My Chemical Romance) tarafından kaleme alınan ve Gabriel Ba tarafından çizilen The Umbrella Academy, Dark Horse Comics’in yayınladığı, Eisner ödüllü popüler çizgi romandan uyarlandı. Yapımcılığını Netflix için Universal Cable Productions üstlendiği yapımın yürütücü yapımcı ve dizi sorumlusu koltuğunda ise Steve Blackman (Fargo, Altered Carbon) yer alıyor. Dizinin diğer yürütücü yapımcıları arasında ise Jeff F. King (Hand of God), Bluegrass Television, Dark Horse Entertainment şirketinden Mike Richardson ile Keith Goldberg, Gerard Way ve Gabriel Ba yer alıyor.

Steve Blackman tarafından hayata geçirilen The Umbrella Academy, Kanada’nın Toronto şehrinde çekildi. 15 Şubat 2019 Cuma günü gösterime girecek dizi, birer saatlik on bölümden oluşuyor.

The Umbrella Academy 15 Şubat'ta Başlıyor 3 – The Umbrella Academy 1

The Umbrella Academy 15 Şubat'ta Başlıyor 4 – The Umbrella Academy 2

The Umbrella Academy 15 Şubat'ta Başlıyor 5 – The Umbrella Academy 5

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Yürütücü Yapımcı: Steve Blackman (Showrunner/EP), Jeff King (EP), Keith Goldberg (EP), Mike Richardson (EP), Gerard Way (Co-EP), Gabriel Ba (Co-EP)
Yapımcı: Netflix için Universal Cable Productions
Oyuncular: Ellen Page, Mary J. Blige, Cameron Britton, Tom Hopper, David Castaneda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Colm Feore, Adam Godley, John Magaro, Ashley Madekwe, Kate Walsh

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Santa Clarita Diet: Baskılanmış Kadının Coşkulu İntikamı 6 – Santa Clarita Diet 06

Santa Clarita Diet: Baskılanmış Kadının Coşkulu İntikamı

Kan-revan komedisi Santa Clarita Diet (2017-) "iyi anne" tanımını absürt
Nightflyers’tan Fragman ve Görüntüler! 7 – batch 1532073777 NUP 181483 0054

Nightflyers’tan Fragman ve Görüntüler!

Netflix’in George R. R. Martin'in romanından uyarlanan psikolojik gerilim dizisi