The Walking Dead’in 9. Sezonu Onaylandı!

16 Ocak 2018

Dünyanın en çok izlenen yapımlarından The Walking Dead’in 2018 yılında ekranlara konuk olacak 9. sezonu onaylandı.

8. sezonunun yeni bölümleriyle 26 Şubat’tan itibaren FX ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin bir sonraki sezonu da 125’ten fazla ülkede yayında olacak.

Robert Kirkman’ın sevilen çizgi romanından uyarlanan ve her bölümü dünyadaki hayranları tarafından heyecanla beklenen The Walking Dead’den hayranlarını sevindirecek bir haber geldi: Dizinin 2018 yılının sonlarında 9. sezonu ile 125’ten fazla ülkede hayranlarıyla buluşmaya devam edeceği açıklandı. The Walking Dead, heyecanla beklenen 8. sezon yeni bölümleriyle 26 Şubat Pazartesi’den itibaren, Amerika yayınından 24 saat sonra FX ekranlarına gelecek.

Dünyanın en çok izlenen yapımlarından biri olan The Walking Dead, zombi kıyametinden sonra hayatta kalmayı başaran polis memuru Rick Grimes’in öncülüğünde güvenli bir yaşam alanı arayan bir grup insanın hikayesini anlatıyor.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki izleyicileriyle buluştuğu FX; D-Smart, Tivibu, Kablo TV ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

The Walking Dead’in 9. Sezonu Onaylandı! 1 – 1516002834 TWD 9. sezon

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Ridley Scott Açıkladı: “3 Prometheus filmi daha gelebilir” 2 – Prometheus Characters

Ridley Scott Açıkladı: “3 Prometheus filmi daha gelebilir”

Yönetmen Ridley Scott 4 Alien filmi daha çekmeye kararlı görünüyor.
Hezarfen Film Galeri'de: Norveç Film Haftası 3 – a46a1c77 b4e3 4ddd bce0 d2d97fe3cdde

Hezarfen Film Galeri’de: Norveç Film Haftası

Hezarfen Film Galeri, Norveç sinemasından son yıllarda dünya çapında öne