The Witcher İkinci Sezon Onayını Aldı 1 – The Witcher s02 4

The Witcher İkinci Sezon Onayını Aldı

14 Kasım 2019

Başrollerinde Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan’ın yer aldığı fantastik dizinin serüveni devam edecek. The Witcher ikinci sezon onayını aldı!

Netflix, dünyaca ünlü kitap serisinden uyarlanan fantastik dizi The Witcher’ın ikinci sezon onayını duyurdu.

The Witcher İkinci Sezon Onayını Aldı 2 – The Witcher s02 1

Dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich “İzleyiciler daha ilk sezonu bile izlemeden ikinci sezon onayını duyurmaktan dolayı son derece heyecanlıyım. Muhteşem kadromuz ve ekibimizle Geralt, Yennefer ve Ciri’nin hikayelerini anlatmaya devam etmek üzere The Witcher’ın dünyasına dönmek için sabırsızlanıyoruz.”

2021 yılında yayınlanacak ikinci sezonun çekimleri 2020’nin başında Londra’da başlayacak.

Başrollerde yine Geralt of Rivia rolünde Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Man of Steel), Yennefer rolünde Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) ve Ciri rolünde Freya Allan (The Third Day, Into The Badlands) yer alacak.

The Witcher İkinci Sezon Onayını Aldı 3 – The Witcher s02 3

The Witcher ikinci sezon 8 bölümden oluşacak.

İkinci sezonun yürütücü yapımcılığını Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Baginski, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub ve Jarosław Sawko üstlenecek.

The Witcher hakkında

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

The Witcher İkinci Sezon Onayını Aldı 4 – The Witcher s02 2

Dizinin başrollerinde Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Justice League), Yennefer karakteri ile Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) yer alıyor. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: Jodhi May (Game of Thrones, Genius) Calanthe rolünde, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) Eist rolünde, Adam Levy (Knightfall, Snatch) Mousesack rolünde, MyAnna Buring (Ripper Street, Kill List) Tissaia rolünde, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) Fringilla rolünde, Therica Wilson-Read (Profile) Sabrina rolünde, Emma Appleton (The End of The F**king World) Renfri rolünde, Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks) Cahir rolünde, Joey Batey (Knightfall, Strike) Jaskier rolünde, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) Stregobor rolünde, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) Istredd rolünde, Maciej Musiał (1983) Sir Lazlo rolünde, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) Dara rolünde, Anna Shaffer (Harry Potter) Triss rolünde.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Netflix "BioShock"u Film Yapmakta Kararlı! 5 – 136516648662

Netflix “BioShock”u Film Yapmakta Kararlı!

Netflix'in, ödüllü distopik video oyunu serisi "BioShock"un uzun süredir devam
Dark'ın 2. Sezonundan Gizemli Bir Tanıtım Geldi 6 – tumblr pimz3jJ19F1uvv7dr 1280

Dark’ın 2. Sezonundan Gizemli Bir Tanıtım Geldi

Netflix dizisa Dark, 2. sezonuyla ay sonunda geri dönüyor. Dizi,