Tom Clancy’s The Division Film Oluyor! 1 – thumbnail detail 470107

Tom Clancy’s The Division Film Oluyor!

5 Haziran 2016

Bilgisayar oyunlarından film yapma furyasının son durağına hoş geldiniz…

Bilgisayar oyunlarından beyaz perdeye geçişin iyiden iyiye hızlandığı, sonuçlarının da eskiye nazaran çok daha başarılı olduğu oyundan film yapma furyasının son durağı Tom Clancy’s The Division olmak üzere.

Tom Clancy’s The Division Film Oluyor! 2 – jake gyllenhaal the division jpg ffb0fdGeçtiğimiz aylarda yayınlanan ve piyasaya çıktığı gibi satış rekorları kıran Ubisoft’un Tom Clancy’s The Division oyununun adı daha dün bir bugün iki demeden film dedikodularına karıştı.

Filmle ilgili ortaya çıkan ilk haber ise Jake Gyllenhaal ile ilgili. Alınan bilgiye göre Gyllenhaal sadece filmin başrolünü üstlenmekle kalmayacak, aynı zaman prodüktörlüğünü de yapacak. Bir başka Ubisoft oyunu Prince of Persia’nın da film uyarlamasında başrolü oynayan Gyllenhaal, bu kez işe dört elle sarılıyor.

Gelen haberlere göre proje şu an senaristlerini bekliyor. Gyllenhaal dışında yönetmen ve oyuncu kadrosundan ise henüz haber yok.

Oyunun hikayesi

Tom Clancy’s The Division, para üzerinden yayılan bir virüs sonucu insan popülasyonun büyük ölçüde azaldığı ve kaosun hüküm sürdüğü New York’ta geçiyor. Oyuncular ise hem yayılan virüsü durdurmak, hem de şehri mümkün olduğunca bir arada tutmak için çeşitli çetelerle savaşıyorlar.

Kaynak: Playtuşu

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Anket: 2013’ün En İyi 5 Korku Filmini Seç!

Bakalım bu yılın en iyi 5 korku filmi hangileriymiş?
Lanetli Mesaj'dan Afiş ve Fragman! 3 – Friend Request 11

Lanetli Mesaj’dan Afiş ve Fragman!

Facebook üzerinden yayılan bir laneti anlatan Lanetli Mesaj (Friend Request)