Tom Cruise Yeniden Havalanıyor - Top Gun 2 Geliyor! 1 – Top Gun Sequel Tom Cruise

Tom Cruise Yeniden Havalanıyor – Top Gun 2 Geliyor!

27 Haziran 2015

1986 yapımı kült film Top Gun’un devam filmi uzun zamandır gündemdeydi. Tony Scott yönetmenliğinde çekilen başrollerinde Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, Tom Skerritt, Tim Robbins gibi birbirinden ünlü yıldızların rol aldığı efsane film aradan geçen 29 yıl sonra devam filmi ile hayranlarını selamlayacak. Bruckheimer ve Paramount işbirliği ile hayata geçirilecek projede Tom Cruise yine başrolde olacak.

Filmin senaryo yazarı 2016’da vizyona girecek olan The Jungle Book’un senaristi Justin Marks. Yapımcı firma Skydance’in CEO’su David Ellison “Maverick’siz bir Top Gun düşünülemez” diyor ve “insanların ne beklediğini bilmiyorum ama projeden oldukça umutluyuz” diye de ekliyor. Filmin hem IMAX hem de 3-D formatında olmasını istediklerini belirten Ellison havada çarpışan uçakların insanları gerçekten heyecanlandırmasını umduklarını söylüyor. Şimdilik sadece orijinal filmden Tom Cruise’un kesinleştiği yapımda eski yıldızlardan kimleri görebileceğimiz muamma, ancak detaylı bir açıklamanın gelmesi an meselesi.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/top-gun-2-sequel-plot-tom-cruise-returning/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Cadılar Bayramı Sona Eriyor'un Yeni Posteri Yayınlandı 2 – Michael Myers

Cadılar Bayramı Sona Eriyor’un Yeni Posteri Yayınlandı

Halloween Ends / Cadılar Bayramı Sona Eriyor filminin yeni posteri
Brad Pitt’li Bilim Kurgu Filmi Yıldızlara Doğru'dan Fragman! 3 – 6044759226001

Brad Pitt’li Bilim Kurgu Filmi Yıldızlara Doğru’dan Fragman!

Brad Pitt’in başrolünü üstlendiği bilim kurgu filmi “Yıldızlara Doğru”nun (Ad