Tom Cruise Yeniden Havalanıyor - Top Gun 2 Geliyor! 1 – Top Gun Sequel Tom Cruise

Tom Cruise Yeniden Havalanıyor – Top Gun 2 Geliyor!

1986 yapımı kült film Top Gun’un devam filmi uzun zamandır gündemdeydi. Tony Scott yönetmenliğinde çekilen başrollerinde Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, Tom Skerritt, Tim Robbins gibi birbirinden ünlü yıldızların rol aldığı efsane film aradan geçen 29 yıl sonra devam filmi ile hayranlarını selamlayacak. Bruckheimer ve Paramount işbirliği ile hayata geçirilecek projede Tom Cruise yine başrolde olacak.

Filmin senaryo yazarı 2016’da vizyona girecek olan The Jungle Book’un senaristi Justin Marks. Yapımcı firma Skydance’in CEO’su David Ellison “Maverick’siz bir Top Gun düşünülemez” diyor ve “insanların ne beklediğini bilmiyorum ama projeden oldukça umutluyuz” diye de ekliyor. Filmin hem IMAX hem de 3-D formatında olmasını istediklerini belirten Ellison havada çarpışan uçakların insanları gerçekten heyecanlandırmasını umduklarını söylüyor. Şimdilik sadece orijinal filmden Tom Cruise’un kesinleştiği yapımda eski yıldızlardan kimleri görebileceğimiz muamma, ancak detaylı bir açıklamanın gelmesi an meselesi.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/top-gun-2-sequel-plot-tom-cruise-returning/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir