Tom Hardy “Suicide Squad”a İmza Atmaya Hazırlanıyor! 1 –

Tom Hardy “Suicide Squad”a İmza Atmaya Hazırlanıyor!

21 Ekim 2014

Çizgi roman uyarlamaları tam gaz devam ederken bir yandan DC bir yandan Marvel tüm gücüyle bastırmaya devam ediyor. Son dönemin aranılan oyuncusu karizmatik aktör Tom Hardy de DC’nin ve Marvel’ın kıskacında. Warner Bros. Kesenin ağzını iyice açmış olacak ki Suicide Squad projesi için birbirinden ünlü oyuncuları bir araya getirmeye uğraşıyor. Tom Hardy, Will Smith, Ryan Gosling ve Margot Robbie’yi filme dahil etmek isteyen yapımcı firma görüşmelerini sürdürüyor.

Gelen haberlere göre proje için Tom Hardy, Will Smith ve Margot Robbie ile son aşamalara gelinmiş. Ryan Gosling’in ise durumu henüz netlik kazanmış değil. Eğer bir aksilik çıkmazsa bu 4 ünlü oyuncuyu çizgi roman uyarlaması Suicide Squad’da bir arada izleyebileceğiz.

Tom-Hardy-Warrior-tom-hardy-29606315-491-694Marvel boş durur mu? Yapımcı firma Tom Hardy’yi X-Men’in devam filmi X-Men: Apocalypse için de istiyor. X-Men: Apocalypse’de kötü karakter ‘En Sabah Nur’u canlandırması istenen oyuncunun ne cevap vereceği ise henüz bilinmiyor.

Yönetmen koltuğunun David Ayer’e emanet edildiği çizgi roman uyarlaması “Suicide Squad”ın 5 Ağustos 2016’da vizyona girmesi planlanıyor.

DC ve Marvel çizgi roman uyarlamaları böylesine büyük bir yarışa girişirken çizgi roman hastalarının bu gelişmeleri keyifle izlediklerine şüphe yok.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://www.totalfilm.com/news/will-smith-tom-hardy-and-margot-robbie-close-to-signing-up-for-suicide-squad

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Bir Yerli Cin Korkusu Daha: Kulyas Lanetin Bedeli 2 – IMG 1418

Bir Yerli Cin Korkusu Daha: Kulyas Lanetin Bedeli

¨Çeken Adam¨ olarak da bilinen genç sinemacı Yunus Şevik, Kulyas
İzmir'de Avrupai Kısa Filmler Etkinliği 3 – Baskın4

İzmir’de Avrupai Kısa Filmler Etkinliği

Avrupai Kısa Filmler etkinliği; Fransa, Türkiye ve diğer ülkelerin kısa