Toy Story 4’ten Yeni Poster Yayınlandı 1 – Toy Story 4 banner

Toy Story 4’ten Yeni Poster Yayınlandı

28 Mart 2019

21 Haziran’da gösterime girecek Toy Story 4’ten yeni poster yayınlandı.

Woody, dünyadaki yeri konusunda her zaman kendine güvenir ve önceliği Andy ve Bonnie gibi ait olduğu çocuğa göz kulak olmaktır. Bonnie’nin “Forky” adlı kendi kendine yaptığı yeni oyuncak arkadaşı, kendini bir oyuncak değil de çöp gibi hissettiğini belirtince, Woody ona oyuncak olmayı nasıl benimsemesi gerektiğini anlatmak ister. Ancak Bonnie, tüm oyuncakları ailesinin çıktığı yolculuğa dahil edince, bu yolculuk Woody’nin Bo Peep ile bir araya geleceği beklenmedik bir maceraya dönüşür. Yıllarca kendi başına yaşadıktan sonra artık Bo’nun gücü ve alaycılığı, porselen dış görünüşüyle bir tezat içindedir. Oyuncak olarak hayatlarında çok farklı yollara gittiklerini fark eden Woody ve Bo bunun endişelenmeleri gereken son şey olduğunu çok geçmeden anlarlar.

Toy Story 4’ten Yeni Poster Yayınlandı 2 – Toy Story 4 yeni poster

Yönetmeni Josh Cooley (Riley’nin İlk Randevusu?) ve yapımcısı Jonas Rivera (Ters Yüz, Yukarı Bak) ve Mark Nielsen (Ters Yüz) olan Disney+Pixar filmi Toy Story 4, 21 Haziran 2019’da gösterime girecek.

NOTLAR

  • 22 Kasım 1995 yılında vizyona giren Toy Story, tamamen bilgisayarda çizilen ilk sinema filmiydi ve yılın en yüksek kâr getiren filmi oldu. Üç Oscar ve iki Altın Küre adaylığı oldu.
  • Toy Story 2, dijital olarak yaratılan, kurgulanan ve sergilenen ilk film. Ayrıca orijinalinden daha fazla kâr eden ilk devam animasyon filmi oldu. Amerika, İngiltere ve Japonya’da açılış haftası gişe rekorlarını kırdı. 1999 yılının en çok kâr eden animasyon filmi oldu. En iyi film dalında Altın Küre kazandı. Sinema filmi için yazılan en iyi şarkı dalında Grammy ödülü aldı (Randy Newman, “When She Loved Me”).
  • 2010 yılında gösterime giren Toy Story 3, en iyi animasyon filmi ve en iyi müzik dallarında (Randy Newman, “We Belong Together”) Oscar kazandı. Ayrıca en iyi animasyon dalında Altın Küre ve BAFTA ödülü kazandı. En iyi film dalında Oscar’a aday olan ikinci Pixar filmi oldu. Ayrıca Pixar’ın İnanılmaz Aile 2’den sonra en yüksek kâr getiren ikinci film oldu.
  • 2015 yılının kısa filmi Riley’nin İlk Randevusu?’nun yönetmeni Josh Cooley, yapımcısı da Mark Nielsen’dı.
blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Jurassic World: Dominion'dan İlk 5 Dakika Yayınlandı! 3 – jurassic world dominion

Jurassic World: Dominion’dan İlk 5 Dakika Yayınlandı!

Jurassic World: Dominion, tarih öncesi bir sekansla ilk 5 dakikasını
Yeni ‘Hayalet Avcıları’ Ekibi Kadınlardan Oluşabilir 4 – sigourney weaver 2009 05 19

Yeni ‘Hayalet Avcıları’ Ekibi Kadınlardan Oluşabilir

Yılan hikayesine dönen Hayalet Avcıları 3 projesinde yeni gelişmeler var.