Troma’dır, Ne Yapsa Yeridir: Father’s Day

Troma’dır, Ne Yapsa Yeridir: Father’s Day 1 – fathers day afisGeçtiğimiz sene vizyona giren Mother’s Day’den (2010, y. Darren Lynn Bousman) sonra Troma hız kesmeden özel günlere ait filmler çekmeye devam ediyor. 19 Haziran’da ABD’de vizyona girecek olan filmin ismi kolaylıkla tahmin edileceği üzere Father’s Day (Babalar Günü).

Film ile ilgili çok fazla bilgi vereceğinden şüphem olsa da konusundan biraz bahsedelim:

Uzun zaman önce Tromaville’in kuzeyindeki bir kasabada “baba”ları tecavüz edip öldüren çok kötü bir adam yaşarmış. Bu şişman canavarı kimse durduramamış, ta ki ortaya gizemli bir yabancı çıkana kadar. Bazıları onun kendi babasının intikamını aldığını söyler. Bazıları sadece delinin biri olduğunu. Ama sıradakinin ne olduğunu gizemli yabancı bile bilmez.

Hazır 19 Haziran’a az bir zaman kalmışken afişten aldığımız tüyo ile biz de Öteki Sinema olarak uyarımızı yapalım: “Babalarınızı Kilitleyin!”

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir