TV Serisi Olarak da 'Gir Kanıma' 1 – letmeinposter

TV Serisi Olarak da ‘Gir Kanıma’

2008 yılında vizyona giren İsveç yapımı vampir filmi ‘Let the Right One In’ (Gir Kanıma) büyük bir başarı elde etmiş, hatta 2010 yılında bir de başrolünde günümüz genç yeteneklerinden Chloe Grace Moretz’in olduğu Amerikan versiyonu seyirci ile buluşmuştu.

Şimdi ise film TV ekranlarına seri olarak dönmeye hazırlanıyor. Ünlü TV serisi ‘Teen Wolf’un yaratıcısı Jeff Davis ise bu işi bizzat sırtlanan isim.

Son 4 sezondur başarılı bir grafik sergileyen ‘Teen Wolf’ ve uzun soluklu polisiye seri ‘Criminal Minds’ın yaratıcısı olarak bilinen Jeff Davis, daha önce John Ajvide Lindqvist’in romanından uyarlanan 2008 İsveç yapımı filmi tv ekranlarına seri olarak taşıyacak. Küçük bir vampir kızın çevresi ile olan sorunları, edindiği yeni arkadaşı ile olan ilişkisi ve geçmişindeki karanlık sırlara odaklanan filmin dizi versiyonunu A&E kanalı üstlenmiş durumda.

Şu anda yapım aşamasında görünen serinin prömiyerini ne zaman yapacağı henüz kesinleşmiş değil.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/let-the-right-one-in-tv-show/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir