Twilight Finali Değişti!

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 romandan farklı olacak

Alacakaranlık / Twilight finali değişti. Serinin finalinin ikinci bölümünün vizyona girmesine az bir süre kala, hikâyenin sonunun kitaptan farklı olacağı haberleri elimize ulaştı. Sona ait detaylar sır gibi saklansa da serinin yıldızları basınla bu sonla ilgili olarak görüşlerini paylaştı.

Twilight Finali Değişti! 1 –

Filminin değiştirilen sonunun roman serisinin yazarı Stephenie Meyer ve senarist Melissa Rosenberg’in fikri olduğu ve akıllarına gelen bu yeni son fikrinin de filme tam olarak uyduğu söyleniyor.

Robert Pattinson senaryoyu okuduğunda oldukça şaşırdığını, önce şaka sandığını fakat tekrar dikkatli baktığında gerçek olduğunun farkına vardığını söyledi. Kristen Stewart ise finalden çok hoşnut olduğunu, “Seriyi gerçekten önemseyen biri tarafından çekildi. Bu yüzden Bill Condon mükemmel bir yönetmen.” dedi.

Kulislerde ise filmin serinin yıldızı Stewart’ın sevgilisi ve rol arkadaşı Pattinson’ı aldatmasının gölgesinde kalacağı korkusu sardı. Filmin yönetmeni Condon serinin sevenlerine yaptığı açıklamada, olaylara biraz saygı gösterilmesi gerektiğini belirtti.

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 (The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2) 16 Kasım’da vizyona girecek. (Kaynak: Beyazperde.com)

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank
    Erkin Tolga Sayılkan

    Umuyorum ki senaristler insafa gelip herkesi Blade’e kestirirler, biz de kurtulmuş oluruz… :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole