Twixt’in Fragmanı Nihayet Gün Yüzüne Çıktı! 1 – twixt 1

Twixt’in Fragmanı Nihayet Gün Yüzüne Çıktı!

5 Ağustos 2011

Twixt’in Fragmanı Nihayet Gün Yüzüne Çıktı! 2 – Twixt Poster 3Önümüzdeki ay Toronto Film Festivali’nde galası yapılacak olan yeni Francis Ford Coppola filmi Twixt’in resmi fragmanı nihayet ortaya çıktı. Çekim aşaması büyük bir gizlilik içinde geçen korku/gerilim türündeki filmin konusu kısaca şöyle:

“Kariyeri gittikçe dibe vuran bir yazar yeni kitabının tanıtımı için imza turuna çıkar. Büyücülük hakkında romanlar yazan yazarımız tur kapsamında küçük bir kasabaya gelir ve bir anda kendini küçük bir kızın da işin içinde olduğu bir dizi cinayetin içinde bulur. Aynı gece rüyasında V isminde küçük bir kızın hayaletini görür. Rüyanın cinayetlerle bağlantısı olup olmadığını anlayamaz ama ilgisini çeken hikayenin peşinden gider. En sonunda hikayenin gerçek yüzünü bulmayı başarır ancak bütün olup bitenlerin hiç ummadığı bir şekilde kendi hayatı ile doğrudan bağlantılı olduğunu görünce şaşırır.”

Başrollerde Val Kilmer, Bruce Dern, Elle Fanning, David Paymer, Ben Chaplin ve Tom Waits’in olduğu film, ünlü gotik korku yazarı Edgar Allan Poe’dan esinlenerek Coppola’nın bizzat kendisinin yazdığı senaryosu ile dikkat çekiyor. Twixt’in bu sonbaharda gösterime girmesi bekleniyor.

Twixt’in Fragmanı Nihayet Gün Yüzüne Çıktı! 3 – twixt 1

Twixt’in Fragmanı Nihayet Gün Yüzüne Çıktı! 4 – twixt 21

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

1 Comment

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Aralık'ta Vizyona Girecek Hobbit 2 Görüntü Verdi 5 – Hobbit 2 1

Aralık’ta Vizyona Girecek Hobbit 2 Görüntü Verdi

Hobbit 2 görüntü verdi! 13 Aralık’ta vizyona girecek Hobbit üçlemesinin
27. Ankara Film Festivali Kimleri Onurlandıracak? 6 – Ankara Film

27. Ankara Film Festivali Kimleri Onurlandıracak?

DÜNYA Kitle İletişimi Araştırma Vakfı’nın, Ankara Uluslararası Film Festivali kapsamında