Alper Mestçi’den Üç Harfliler: Beddua Fragman 1 – Üç Harfliler Beddua 2

Alper Mestçi’den Üç Harfliler: Beddua Fragman

20 Mayıs 2018

Siccin serisinin yönetmeni Alper Mestçi’nin yeni korku filmi Üç Harfliler: Beddua’nın merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Alper Mestçi’den Üç Harfliler: Beddua Fragman 2 – Üç Harfliler Beddua 3

Dört genç kızın hayatlarını cehenneme çeviren, kimin tarafından edildiği belirsiz bir beddua ile yüzleşmelerinin Bursa’da yaşanmış gerçek hikayesini anlatan film 15 Haziran’da vizyonda olacak.

Yapımcılığını TME Films ve Muhteşem Film’in ortaklaşa üstlendiği Üç Harfliler: Beddua’nın oyuncu kadrosunda Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal ve Gizem Takma’nın yanı sıra Nural Erkol, Vural Ceylan, Nurdan Tünay Kekeç, Aydın Erek, Uğur Sidar Acar ve Yavuz Çetin yer alıyor.

Üç Harfliler: Beddua Kısa Özet

Havel adında Şaman bir kadın, dört genç kız ve korkunç bir beddua… Beddua iki tarafı keskin bir kılıç gibi gökyüzüne çıkmış, kara bulutların arasına gizlenmiş ve hedefini aramaktadır. Melek, Burcu, Eda ve Ayla dört lise arkadaşıdır. Mezuniyetlerinin ardından yıllar geçmiş olsa da birbirlerinden kopmamışlardır. Hayatları, Havel adında Şaman bir kadın ile karşılaştıkları geceden sonra ise tamamen değişecek ve bir daha eskisi gibi olmayacaktır.

Üç Harfliler: Beddua; dört genç kızın hayatlarını cehenneme çeviren, kimin tarafından edildiği belirsiz bir beddua ile yüzleşmelerinin Bursa’da yaşanmış gerçek hikayesi!

Merakla beklenen film 15 Haziran Cuma günü vizyona girecek.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman 3 – Thugs of Hindostan banner

Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman

En sevilen Bollywood yıldızlarından biri olan Aamir Khan’ın yeni filmi
Mihrez: Cin Padişahı Aklınızı Karıştıracak! 4 – 16525375821 e851691ee3 z

Mihrez: Cin Padişahı Aklınızı Karıştıracak!

Özel efekt uygulamaları ile Hollywood standartlarında hazırlanan Mihrez: Cin Padişahı,