Üç Harfliler 3: Karabüyü'den Poster... 1 – UcHarfliler3 afis

Üç Harfliler 3: Karabüyü’den Poster…

2 Mayıs 2016

üç harfliler karabüyü1 Temmuz’de vizyona girecek Üç Harfliler 3: Karabüyü’nün poster ve basın bülteni yayınlandı.

Türkiye’de en çok ses getiren korku filmlerinin başında gelen; Siccin ve Musallat serilerinin yönetmeni Alper Mestçi yeni filmi ‘Üç Harfliler 3‘ün çekimlerini tamamladı. The Moments Entertainment ve Muhteşem Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği filmde Mestçi, Siccin serisinin başarılı oyuncularını da bir araya getirdi.

İlk Siccin filmini izleyenlerin ‘’Kız gerçekten görme engelli mi?’’ diye tartıştıkları, olağanüstü performansı ile göz dolduran çocuk oyuncu Merve Ateş, Siccin 2’deki başarısı ile dikkat çeken ve Avrupa’daki korku filmi meraklılarının takibine giren Seda Oğuz ile 2 Eylül’de vizyona girecek Siccin 3’de rol alan Deniz Gündoğdu ‘Üç Harfliler 3’te bir araya geldi.

01 Temmuz 2016’da vizyonda olacak Üç Harfliler 3’ün ürpertici afişi de görücüye çıktı. İstanbul ve çevresinde çekilen filmin dağıtımını The Moments Entertainment üstlenirken, senaryosu da yönetmen Alper Mestçi’ye ait. Müziklerde ise Reşit Gözdamla imzası var.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

Konu: Anne ve babasını kaybettikten sonra çocukluğunun geçtiği eski evde oturmak istemeyen Alev, evini kiraya verir. Bu eve taşınan “tekinsiz” ve tuhaf kiracılar Alev, kızı Eda ve kocası Erol’un hayatlarını bir anda kabusa çevirir. Eve taşınan Dilek ve Kadir yeni evli bir çifttir. İkisinin de geçmişinde ürkütücü olaylar vardır ve farklı şekillerde Alev’in ailesine musallat olurlar. Alev rastlantı sonucu gittiği ve ”Ebced Hesabı’’ yaparak ‘’Yıldızname’’ falına bakan ürkütücü kadından, kiracıları hakkında bazı bilgiler öğrenir. Fakat öğrendiği şeyler Alev’in yaşadıklarını daha da kara bir kabusa dönüştürecektir.[/box]

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Gösterim Tarihi: 1 Temmuz 2016

Yapım: The Moments Entertainment & Muhteşem Film

Senaryo & Yönetmen: Alper Mestçi

Görüntü Yönetmeni: Serdar Armutlu

Müzik: Reşit Gözdamla

Oyuncular: Seda Oğuz, Deniz Gündoğdu; Metin Yıldırım, Özay Fecht, Merve Ateş, Yücel Tunca, Nefise Seda Yanık, Sedat Develik, Fatma Nilgün İslamoğlu, Gülşah Tütel[/box]

 

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Netflix Onay Verdi: Dark’ın İkinci Sezonu Geliyor! 2 – giphy 1

Netflix Onay Verdi: Dark’ın İkinci Sezonu Geliyor!

Netflix, ilk Alman orijinal dizisi Dark'ın ikinci sezonunu duyurdu. Bu

Ünlü Macar Yönetmenin Filmleri Akbank Sanat’ta

Akbank Sanat, Şubat ayında Macar sinemasının en önemli yönetmenlerinden Zoltan