Ücretsiz Sinema Seminerlerini Kaçırmayın!

Ücretsiz Sinema Seminerlerini Kaçırmayın! 1 – sucveceza afis23-30 Eylül 2011 tarihleri arasında ilki gerçekleştirilecek olan Uluslararası Suç ve Ceza Filmleri çerçevesinde yapılacak Ücretsiz Sinema Seminerleri’ne başvurular başladı. Son başvuru tarihi 17 Eylül 2011.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından, Başakşehir Belediyesi işbirliğiyle, ilki bu yıl 23-30 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek Ücretsiz Sinema Seminerlerine başvurular başladı. Festivalin dikkat çekici yan etkinliklerinden biri olan seminerlerde, alanında yetkin isimler yer alacak. 23-24 Eylül tarihlerinde Başakşehir Belediyesi Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu’nda gerçekleşecek olan etkinlikte Ayla Algan oyunculuk, Ümit Ünal yönetmenlik, Barış Pirhasan senaryo yazımı, Onur Saylak oyunculuk, Uğur İçbak görüntü yönetmenliği, Yamaç Okur sinemada yapımcılık ve Alper Kırklar da sinemada kurgu esasları konularında eğitim verecek, deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Başvurular www.icapff.com adresinden online olarak yapılabilir. Son başvuru tarihi 17 Eylül.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir