Vin Diesel Helen Mirren’ı Ekibe Katmak İstiyor 1 – helen mirren 72263

Vin Diesel Helen Mirren’ı Ekibe Katmak İstiyor

Gişe canavarı Fast & Furious’un 8. Devam filmi şimdiden konuşulmaya başlandı bile. James Wan yönetmenliğindeki 7. Film yalnızca serinin en çok hasılat yapan filmi olmakla kalmadı, dünya genelinde sağladığı büyük başarı ile dikkatleri üzerine çekti. Vin Diesel’in başrolünde olduğu seriye efsane aktris Helen Mirren’ın katılması gündemde.

Access Hollywood’a konuşan aksiyon yıldızı Vin Diesel, ekipte Mirren’ı görmek ister misiniz? Sorusuna; “Elbette!, Kim istemez ki? Helen’den bahsediyoruz!” diyerek cevap verdi. Jason Statham’ın “kötü adam” olarak 8. filmde yeniden dönecek olmasının yanı sıra, aksiyon filmi RED’de Bruce Willis ve Morgan Freeman gibi isimlerle kamera karşısına geçen Helen Mirren’ın da aksiyona devam deyip Furious 8’de rol alması olası. Mirren’ın cevabı ne olacak hep birlikte göreceğiz ancak Diesel’in efsane aktrisi ekibe katmaktaki heves ve heyecanı her halinden belli!

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://www.cinemablend.com/new/Vin-Diesel-Wants-Helen-Mirren-Fast-Furious-Family-72263.html

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir