Welcome to Marwen / Marwen’a Hoş Geldiniz İlk Fragman

Welcome to Marwen / Marwen’a Hoş Geldiniz, kalbi kırık bir adamın sanatsal hayal gücüyle insan ruhunu nasıl iyileştirdiğini keşfetmesiyle başlayan bir savaşı konu alıyor. Bu gerçek hikâyeyi Oscar ödüllü yönetmen Robert Zemeckis (Forrest Gump, Uçuş, Yeni Hayat) yönetiyor ve başrolde Steve Carell rol alıyor.

Marwen’a Hoş Geldiniz filminin senaryosu da Robert Zemeckis tarafından yazıldı. Aynı zamanda Oscar ödüllü yapımcı Steve Starkey (Forrest Gump, Uçuş), Jack Rapke (Yeni Hayat, Uçuş) ve Cherylanne Martin (Pasifik, Uçuş) de bu ekipte yer alıyor. Filmin başyapımcıları Jackie Levine ve Jeff Malmberg. Filme esin kaynağı olan 2010 tarihli Marwencol isimli belgeselin yönetmeni de yine Jeff Malmberg.

Vizyon Tarihi: 8 Şubat 2019
Yönetmen: Robert Zemeckis
Senaryo: Robert Zemeckis
Oyuncular: Steve Carell, Leslie Mann, Merritt Wever, Eiza Gonzalez, Gwendolyn Christie, Janelle Monae, Leslie Zemeckis, Diane Kruger, Neil Jackson
Esinlenilen Marwencol Filminin Yönetmeni: Jeff Malmberg
Yapımcılar: Robert Zemeckis, Steve Starkey, Jack Rapke, Cherylanne Martin
Başyapımcılar: Jackie Levine, Jeff Malmberg

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Eskişehir Film Festivali’nin Afişlerinde Kült Filmler

20. yaşını görkemli bir programla kutlamaya hazırlanan Eskişehir Film Festivali, afişlerinde sinema tarihinin kült filmlerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir