Wolves 1 – wolves 04

Wolves

X-Men ve Watchmen’in senaryo yazarı David Hayter’dan sabun köpüğü kıvamında bir kurtadam filmi: Wolves…

Popüler lise öğrencisi Cayden Richards, korkunç bir kabustan uyandığını zannettiği anda, kabusun tam içinde olduğunu anlar. Cayden, vahşi ve saldırgan bir ‘şey’e dönüşmektedir. Anne ve babasının vahşice öldürülmesinden sonra evinden ayrılmak zorunda kalan Cayden, neye dönüştüğünü bulmaya çalışır. Lupine Ridge isimli gözlerden ırak dağ kasabasına geldiğinde, kendisine benzeyen başkalarının da olduğunu öğrenir. Ailesinin kökeni hakkındaki şaşırtıcı gerçeği öğrenen Cayden’ın, aşık olduğu Angelina’yı kurtarmak için tek bir şansı vardır: hayal edebileceğinin çok ötesinde vahşilikteki güçlere karşı ölümüne mücadele etmek.

Yönetmen: David Hayter
Senaryo: David Hayter
Oyuncular: Jason Momoa, Lucas Till, John Pyper-Ferguson, Merritt Patterson, Stephen McHattie

wolves poster

blank

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yorum var

  1. blank

    ana sayfada,kurt adamın karşısındaki küpeli,kel adam,hacivat ile karagöz deki tatar çadırında kellesi giden adama çok benziyor,bana her şey o filmi hatırlatıyor,oh be söyledim,kurtuldum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir