Wonder Woman Filminden Set Fotoğrafları!

Wonder Woman filminden çeşitli set fotoğrafları yayınlandı.

Şu sıralar ülkemiz de dahil olmak üzere tüm dünyada gişeyi kasıp kavuran Batman v Superman filminin güzeller güzeli oyuncusu Gal Gadot tarafından canlandırılan Wonder Woman filminin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Batman v Superman filminde ufaktan da olsa geçmişine dair bilgiler edindiğimiz Wonder Woman’ın tüm hikayesini esas olarak kendine ait solo filmde öğreneceğiz.

İtalya’da devam eden çekimlerden gelen fotoğraflarda; Amazon savaşçı Wonder Woman karakterini canlandıran Gal Gadot ve daha önce oyuncu kadrosunda olduğu açıklanan Chris Pine görülüyor. Ayrıca fotoğraflarda atlı amazon kadınlar ve 1. Dünya Savaşı esnasında geçen sahneler göze çarpıyor. Merakla beklenen Wonder Woman solo filmi 23 Haziran 2017 tarihinde seyirci ile buluşacak.

Wonder Woman Set Photos (2)

Wonder Woman Set Photos (1)

Wonder Woman Set Photos (3)

Wonder Woman Set Photos (4)

Wonder Woman Set Photos (5)

Wonder Woman Set Photos (8)

Wonder Woman Set Photos (6)

Wonder Woman Set Photos (7)

Kaynak: http://www.comicbookmovie.com/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Birlikle Tanışın: Justice League / Adalet Birliği

DC yıldız kadrosu, 17 Kasım’da vizyona girecek Justice League: Adalet Birliği ile, bir takım olarak beyazperdede ilk kez mücadele edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir