Sinema Yıldızları ile World of Warcraft Videoları

Sinema Yıldızları ile World of Warcraft Videoları 1 – world of warcraftWarcraft’ı yapan Blizzard, World of Warcraft’ı çıkarttığından beri Warcraft oyunu çok farklı bir fenomene dönüştü. Bu oyunun yarattığı dünyaya hiç girmedim ancak fanatikleri ve oyunun içinde yaşayanları,  e-bayde bir kalkan peşine düşenleri, bir kılıca binlerce dolar para sayanları, hayatını oyun içinde geçirenleri ile 2000li yıllara damgasını vuran bir oyun. Son dönemde ise World of Warcraft çok ilginç bir reklam kampanyası yapıyor.

Bu kampanyada bizlerin yakından tanıdığı pek çok isim var. Chuck Norris, Van Damme, William Shatner,  Ozzy Osbourne ve Mr T gibi isimlerin oyunda karakterlerinin olması şüphesiz oyunu Öteki sinemacılar için de farklı kılıyor. Oyunu oynamadığım için gerçekten de bu karakterlerin oyun içinde yer alıp almadığını bilmiyorum. Belki de sadece reklam karakterleri olabilirler.

Mr T, mohawk tiplemesi ile doğasına uygun bir savaşçı olarak ilgi çekici. Chuck Norris, reklamda biraz yaşlanmış olmasına rağmen hala zımba gibi. Norris bir avcı, ama avlanmıyor. Tuttuğunu yere seriyor. Aşağıdaki videosunun sonunda “I am Chuck Norris and I approve this game” diyerek mesaj da gönderiyor. Van Damme ise döğüş tekniklerini bir büyücü inceliği ile oyuna taşıyor. William Shatner bir şaman olarak karizmayı yeniden yerli yerine oturtuyor. Ozzy Osbourne 1979’dan beri Karanlıklar Prensi olarak zaten aramızda dolaşıyordu. “Cuk” diye oyundaki rolüne oturmuş.

Sinema Yıldızları ile World of Warcraft Videoları 2 – World of warcraft logo

Aşağıda Chuck Norris, Van Damme, William Shatner ve Ozzy Osbourne’un World of Warcraft reklamları var. Oldukça eğlenceliler.

Ozzy Osbourne

Chuck Norris

Van Damme

William Shatner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir