X-Men'i Bırakıyor! 1 –

X-Men’i Bırakıyor!

3 Haziran 2016

X-Men’in birçok filmini yöneten Bryan Singer, farklı projelerde yer almak istediğini açıkladı.

X-Men: Apocalypse üzerine yapılan karmaşık eleştirileri bir yana bıraksak, evrenin gerçek hayranlarının filmle alakalı mutlu olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca film dünya çapında şimdiye kadar 250 milyon doların üzerinde bir hasılat elde ederek ekonomik olarak da başarılı bir çizgi yakaladı.

X-Men'i Bırakıyor! 2 – singer

Henüz sinemaya gitmeyenler için bu yeni filmi tanıtacak olursak, X-Men ekibinin bu sefer Marvel evrenindeki ilk ve en güçlü mutant olan tanrı gibi tapılan Apocalypse ile savaştığını söylemeliyiz. Magneto’nun da yer aldığı “kötü” mutantların karşısında da çoğunluğunu genç öğrenci mutantların oluşturduğu X-Men ekibi yer alıyor.

X-Men: Apocalypse Bryan Singer tarafından çekilen 4. X-Men filmi olma özelliğine sahip. Singer 2014 yılında X-Men: Days of Future Past ile seriye geri döndüğünde hayranlar oldukça sevinmişti. Singer daha önce de 2000 yapımlı X-Men’i ve 2003 yapımlı X-Men 2’yi yönetmişti.

X-Men'i Bırakıyor! 3 – bryansinger

Ancak serinin hayranlarına küçük bir kötü haberimiz var. Bryan Singer X-Men’in yönetmenliğine ara verecek gibi gözüküyor. Geçen hafta verdiği bir röportajda serinin geleceğine dair yaptığı açıklamalar birçok kişiyi şaşırtmıştı. Sözlerinden X-Men’i bırakacağını ima ediyordu.

Artık farklı bir şeyler yapmak istediğini söyleyen Singer, bu evren için çok fazla mesai harcadığını oyuncu kadrosu ve karakterleri çok sevdiğini sözlerine ekledi. Ancak bu tercihin sonsuza kadar bir kopuş olmadığını da şu sözlerle belirtme gereği duydu: “Onlarla bir daha çalışmama gibi bir şeyi düşünemem.”

X-Men'i Bırakıyor! 4 – X Men Apocalypse Trailer 1 Cyclops

20 Mayıs’ta vizyona çıkan filmin bir dahaki yapımlarına bir danışman, yapımcı veyahut yönetmen olarak bir şekilde döneceğini söyleyen Singer, bundan sonra farklı şeyler yapmak istediğini de ekledi. Herhalde senaryo aşamasında olan Denizler Altında 20.000 Fersah filmi ve çekilmesi planlanan Üçüncü Dünya Savaşı adlı dizi bu projelerden birkaçını oluşturuyor.

Kaynak: sinema.mynet.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Pera Film’den Yeni Online Program: Seçilmiş Aileler

Pera Film, daha önce gösterime sunduğu Seçilmiş Aileler: Tomer Heymann
Yeniden Çevrim Maniac'ın İlk 6 Dakikası Yayınlandı 5 – Maniac002

Yeniden Çevrim Maniac’ın İlk 6 Dakikası Yayınlandı

William Lustig’in yönettiği kült korku filmlerinden 1980 yapımı Maniac’ın yeniden