Yeni Alien Filmi Geçmişini İnkar Etmiyor! 1 – alienn

Yeni Alien Filmi Geçmişini İnkar Etmiyor!

Uzun yıllardır hakkında çıkan dedikodular ile heyecan yaratan yeni Alien filmi sonunda gerçeğe dönüşüyor. District 9 filmi ile ünlenen yönetmen Neil Blomkamp’ın yöneteceği belli olan Alien 5, ismin kısa bir süre önce yaptığı açıklamaya göre ilk iki film ile direkt bağlantılı olacaktı.

Bunun üzerine akıllara Blomkamp’in Alien 3 ve Alien 4 filmlerini yok sayacağı ve hikayeyi ikinci filmin üzerinden devam ettirebileceği gelmişti. Geçtiğimiz gün konuşan sinemacı aslında böyle bir durumun olmadığını, verdiği bilgilerin yanlış yorumlandığını ve üçüncü, dördüncü filmlerin yok sayılmayacağını söyledi.

Sadece ilk iki film ile daha bağıntılı bir hikaye sunacaklarını dile getiren isim, serinin başrolü olarak bilinen Sigourney Weaver’ın geri döneceğini bir kez daha doğruladı.

Neil Blomkamp’ın son film Chappie ise 6 Mart tarihinde ülkemizde vizyona giriyor. Bu projede de yer alan Weaver’a Hugh Jackman ve Sharlto Copley eşlik ediyor.

Kaynak: Beyazperde.com

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole