Yeni Alien Filminin Yönetmeni Belli Oldu! 1 – 025340

Yeni Alien Filminin Yönetmeni Belli Oldu!

Uzun bir aradan sonra nihayet yeni Alien filmi gündemde. Daha önce yeni Alien filmi için konsept tasarımlar yaptığını belirten District 9, Elysium ve 6 Mart’ta ülkemizde vizyona girecek olan Chappie filmlerinin yönetmeni Neill Blomkamp tam da beklendiği gibi yönetmen koltuğunu kapmış durumda.

Neill Blomkamp hayranlarına Alien hashtag’i ile müjdesini verdi. Gönderdiği iletide “Evet, sanırım sonraki filmim Alien olacak”  diyerek bir nevi haberi doğruladı.

Filmin efsane oyuncusu, Ripley karakteri ile gönüllerde ayrı bir yeri olan Sigourney Weaver ise daha önceden yaptığı bir açıklamada Neill Blomkamp’ın Alien için tasarladığı yeni konsept çalışmaları çok beğendiğini söyleyerek zaten projede yer almak istediğini bir nevi tescillemişti. Bununla beraber gelen haberlere göre Sigourney Weaver’in de projede olacağı kesin gibi bir şey.

Bu güzel haberden sonra biz Alien hayranlarına ise şimdilik bekleyerek gelişmeleri takip etmek düşüyor.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://bloody-disgusting.com/news/3333048/neill-blomkamp-says-alien-next-film/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir