Yeni Ghostbusters Filmi Çok Korkunç Olacak! 1 – 19fea4vcf2fu8jpg

Yeni Ghostbusters Filmi Çok Korkunç Olacak!

4 Ocak 2015

Bizler yıllardır Ghostbusters 3’ü bekleyeduralım, en son yılan hikayesine dönen devam filminin rafa kaldırıldığı ve hikayeyi baştan alan bir reboot projesine dönüştürüleceği açıklanmıştı.  Filme dair pek çok söylenti ayyuka çıkmıştı.

Eski oyuncuların yeniden dönüp dönmeyeceğine dair yapılan tonla dedikodu, filmin reboot yani hikayeyi baştan ele alınarak çekileceğinin açıklanması ile noktalanmış oldu. Özellikle yeni ekibin kadınlardan oluşacağı gündeme bomba gibi düşmüştü.

Tüm bu söylentiler, dedikodular, bilinmezlikler içerisinde filmin (hala kesin olarak gözükmese de) potansiyel yönetmeni Paul Feig yeni Ghostbusters filmi ile alakalı bir yılbaşı mesajı yayınlayarak hayranların endişelerini biraz olsun gidermeye çalıştı. Twitter’dan attığı mesajda Feig; ‘Ghostbusters reboot’tan nefret edenler de dahil herkese iyi bir yıl dilerim, söz veriyorum çocukluk anılarınıza zarar vermemeye çalışacağım’ dedi.

Bridesmaids (2011), The Heat (2013) gibi son dönem başarılı komedi filmlerine imza atan Feig’in bu mesajı filmin hayranlarını ne kadar rahatlatır bilinmez.

Bununla beraber yeni Ghostbusters filminin orijinal seriden daha korkutucu olacağı ve 13 yaş sınırı ile gösterime gireceği açıklanmıştı.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://comicbook.com/2015/01/02/ghostbusters-reboot-director-promises-to-try-not-to-ruin-peoples/

Ghostbusters_Game_Logo_by_Reaper_Tranter

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Bağımsız Sinema Buluşmaları Devam Ediyor 2 – Bağımsız Türkiye Sineması Buluşmaları

Bağımsız Sinema Buluşmaları Devam Ediyor

Bağımsız Sinema Buluşmaları devam ediyor. Gözümün Nuru gösterimi 26 Şubat'ta
SüngerBob 20. Yılını Sinema Filmiyle Kutluyor 3 – SpongeBob

SüngerBob 20. Yılını Sinema Filmiyle Kutluyor

Nickelodeon’un ekrana getirdiği en ikonik çizgi film karakterlerinden biri olmayı