Yeni Ghostbusters Filmine Orijinal Kadro da Dahil Olacak! 1 – sigourney weaver ghostbusters

Yeni Ghostbusters Filmine Orijinal Kadro da Dahil Olacak!

10 Haziran 2019

Jason Reitman’ın yönetmen koltuğuna geçmesi beklenen ve henüz adı belli olmayan yeni nesil Ghostbusters filmi ile ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı. Bilindiği üzere, filme 1980’li yılların orijinal kadrosunun dahil edileceği dedikoduları bulunuyordu. Orijinal serinin oyuncularından Sigourney Weaver bu konuya açıklık getirdi.

Yeni Ghostbusters Filmine Orijinal Kadro da Dahil Olacak! 2 – Original Ghostbusters CastHayalet Avcıları serisinde Dana Barrett karakterine hayat veren Sigourney Weaver, 2020 yılında izleyicileriyle buluşacak olan Ghostbusters filmi ile ilgili bir açıklamada bulundu. Bu açıklamaya göre orijinal kadroda yer alan Bill Murray, Dan Aykroyd ve Weaver filmde kesin olarak yer alacak. Parade Magazine ile yaptığı röportajda konuya açıklık getiren oyuncu “Onlarla yeniden çalışmak çılgınca olacak! Genç insanlarla çalışmaktan zevk alıyorum, çünkü onlardan çok fazla şey öğreniyorum. Ve buna kendi yöntemlerimi getirmekten de hoşlanıyorum. Daha yaşlı oyuncular için her zaman hazır olduklarını göstermek önemlidir.” şeklinde sözler sarf etti. Ancak Murray, Aykroyd ve Weaver’ın filmde görülecek olmasının dışında bir bilgi paylaşılmadı.

Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamaya göre orijinal filmlerin senaryosunda da imzası bulunan Dan Aykroyd’un yeni bir Ghostbusters projesi bulunuyor. Bu projenin televizyona mı; yoksa beyaz perdeye mi aktarılacağı henüz bilinmiyor. Ancak, orijinal filmlerin yönetmeni olan Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman işbirliğiyle hayata geçirileceği belirtiliyor. Gelecek Ghostbusters projesi, orijinal karakterlerin ergenlikleriyle ilgili olacak gibi görünüyor. Önümüzdeki yıl vizyona girmesi beklenen yeni nesil Ghostbusters filminin ise konusu henüz açıklanmadı. Ancak genç karakterlerden oluşacağı bilgisi kesin olarak aktarıldı. Filmin oyuncu kadrosuna eklenen isimler arasında Murray, Aykroyd ve Weaver’ın yanı sıra Stranger Things ve It: Chapter One’ın yıldızı Finn Wolfhard, The Haunting of Hill House, Gifted, Fuller House gibi yapımlardan tanıdığımız Mckenna Grace ve The Sinner, Fargo, The Widows, The Leftovers gibi yapımların başarılı oyuncusu Carrie Coon bulunuyor.

Henüz adı belli olmayan Ghostbusters filminin ülkemizdeki izleyicileriyle 10 Temmuz 2020 yılında sinemalarda buluşması beklenenler arasında yer alıyor.

Kaynak: www.beyazperde.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Terkedilmiş'in Teaserı Yayınlandı 3 – unnamed 3

Terkedilmiş’in Teaserı Yayınlandı

“Terkedilmiş” bir sanatoryumda 9 kişinin hayatlarının kesiştiği yasa dışı bir
Perşembe Sineması Gösterimleri SALT Beyoğlu'nda 4 – Perşembe Sineması Made in Dagenham

Perşembe Sineması Gösterimleri SALT Beyoğlu’nda

SALT’ın hazırladığı Perşembe Sineması “yenilenme” odaklı programı ile 3 Mayıs’ta