Yeni ‘Hayalet Avcıları’ Ekibi Kadınlardan Oluşabilir 1 – sigourney weaver 2009 05 19

Yeni ‘Hayalet Avcıları’ Ekibi Kadınlardan Oluşabilir

Yılan hikayesine dönen Hayalet Avcıları 3 projesinde yeni gelişmeler var. En son ekibin vazgeçilmez parçası usta oyuncu Harold Ramis’in ölümü ile sakız gibi uzayan projenin iptal edildiği haberleri dolaşmıştı. Şimdi ise cepheden gelen haberlere göre Hayalet Avcıları’nın devam filmi olmayacağı, bir reboot olacağı, yani hikayeyi baştan ele alan bir film olacağı söylentileri dolaşıyor. Üstelik bu sefer Hayalet Avcıları ekibinin kadınlardan oluşabileceği yine söylentiler arasında.

Yapımcıların bu fikre sıcak baktıkları, hatta yeni Hayalet Avcıları için komedi türünde işin ehli kadın aktris araştırmalarına başladıkları söyleniyor. Normal şartlarda 2015’te start alacak projenin 2016’da ertelenmesi muhtemel. Hayalet Avcıları’nın sıkı fanlarının bu gelişmelere nasıl tepki verecekleri muamma. Ancak orijinal ekibin olmaması en azından projenin 1-0 geriden başlaması anlamına geliyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank

    Kadınlardan oluşması iyi olur,oyuncuları iyi seçseler bari.Şu filmi John McTiernan çekse ya..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir