Yeni ‘Hayalet Avcıları’ Ekibi Kadınlardan Oluşabilir 1 – sigourney weaver 2009 05 19

Yeni ‘Hayalet Avcıları’ Ekibi Kadınlardan Oluşabilir

3 Ağustos 2014

Yılan hikayesine dönen Hayalet Avcıları 3 projesinde yeni gelişmeler var. En son ekibin vazgeçilmez parçası usta oyuncu Harold Ramis’in ölümü ile sakız gibi uzayan projenin iptal edildiği haberleri dolaşmıştı. Şimdi ise cepheden gelen haberlere göre Hayalet Avcıları’nın devam filmi olmayacağı, bir reboot olacağı, yani hikayeyi baştan ele alan bir film olacağı söylentileri dolaşıyor. Üstelik bu sefer Hayalet Avcıları ekibinin kadınlardan oluşabileceği yine söylentiler arasında.

Yapımcıların bu fikre sıcak baktıkları, hatta yeni Hayalet Avcıları için komedi türünde işin ehli kadın aktris araştırmalarına başladıkları söyleniyor. Normal şartlarda 2015’te start alacak projenin 2016’da ertelenmesi muhtemel. Hayalet Avcıları’nın sıkı fanlarının bu gelişmelere nasıl tepki verecekleri muamma. Ancak orijinal ekibin olmaması en azından projenin 1-0 geriden başlaması anlamına geliyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Kadınlardan oluşması iyi olur,oyuncuları iyi seçseler bari.Şu filmi John McTiernan çekse ya..

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Malefiz: Kötülüğün Gücü Filminden Poster Paylaşıldı 2 – Maleficent Mistress of Evil 1

Malefiz: Kötülüğün Gücü Filminden Poster Paylaşıldı

2014 yılının uluslararası gişe başarısının ardından devam eden Disney’den Malefiz:
Bir Infinity War Bilmecesi: THANOS Nasıl Yaratıldı? 3 – https 2F2Fblogs images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen Shot 2018 04 24 at 6.02.08 PM.1524604086 1200x800

Bir Infinity War Bilmecesi: THANOS Nasıl Yaratıldı?

Sinema tarihinin belki de en iyi CGI karakteri olan Thanos'u nasıl