Yeni Hayalet Avcıları'nda Kadın Erkek Savaşı! 1 – ghostbusters all male reboot channing tatum

Yeni Hayalet Avcıları’nda Kadın Erkek Savaşı!

Bilindiği gibi kadınlardan oluşan ve başrollerinde Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones, ve Kate McKinnon gibi isimlerin bulunacağı Hayalet Avcıları projesi tüm hızıyla yapım aşamasına doğru ilerliyor. Reboot dediğimiz hikayeyi baştan alacak filmin yönetmen koltuğunda ise Paul Feig bulunuyor. İşte tam da bu sıcak gelişmelerin akabinde bir de erkeklerden oluşan yeni bir Hayalet Avcıları projesi gündeme bomba gibi düştü.

Gelen haberlere göre projede neredeyse kesinleşmiş isimler Guardians Of The Galaxy ile büyük sükse yapan Chris Pratt ve son dönemin gözde oyuncularından yakın zamanda X-Men’in yeni filminde Gambit’i canlandıracağı kesinleşen Channing Tatum. Bu yeni filmde avcılar tamamen erkeklerden oluşmayacak. Kadınlardan oluşan Hayalet Avcıları filmi ile aynı evrende geçmesi planlanan film spinoff niteliği taşıyacak.

2016’da Kadın Hayalet Avcıları’nın vizyona girmesi planlanırken Tatum/Pratt ortaklığındaki Hayalet Avcıları’nın henüz vizyon tarihi kesinleşmiş değil.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/ghostbusters-reboot-all-male-directors-casting-channing-tatum/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole