Popüler Sinema Yayın Hayatına Başladı!

“Her Yönüyle Sinema!”

Türkiye’nin en yeni sinema sitesi Popüler Sinema, dopdolu içeriği ve deneyimli sinema yazarı kadrosuyla yayın hayatına başlıyor! “Mad Informatics” adlı bilişim şirketinin bünyesinde faaliyete geçecek olan populersinema.com, 9 Mart Cuma sabahı yayın hayatına merhaba diyor. 

Vizyona giren filmler, Gelecek Program, Pek Yakında, Eleştiriler, Röportajlar, Güncel Seans Bilgileri, Haberler, Dosyalar, Dizi ve DVD köşesi ile sinema adına aklınıza gelebilecek her türlü içeriği sunacak olan populersinema.com kısa sürede sanal alemde hızla yükselmeyi ve öncelikli olarak kullanıcılarını memnun etmeyi hedefliyor.

Genel yayın yönetmenliğini Fırat Sayıcı’nın yaptığı Popüler Sinema sitesinde, her hafta yazılarıyla filmleri eleştirecek, röportajlar yapacak, haber ve dosyalar hazırlayacak yazar kadrosunda bulunan deneyimli isimler ise şöyle: Serdar Akbıyık (Star Gazetesi, Cinedergi), Alper Turgut (Cumhuriyet Gazetesi), Banu Bozdemir (Cinedergi), Murat Tolga Şen (Öteki Sinema, Medyaradar), Ömür Gedik (Hürriyet Gazetesi, Cinemania / Kanal D) Ali Ulvi Uyanık (Milliyet Sanat), Kerem Akça (Habertürk), Murat Kızılca (Öteki Sinema), Ceylan Özçelik (En Heyecanlı Yeri / Sky360) ve Cüneyt Cebenoyan (Birgün Gazetesi)…

www.populersinema.com

Popüler Sinema Yayın Hayatına Başladı! 1 – Populer Sinema Gelecek Program

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

3 Yorumlar

  1. blank

    Başarılar dilerim….

  2. blank

    Siz yazın biz okumaz mıyız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir