Yeni Star Trek Filmini Tarantino mu Yönetecek? 1 – 4020123.jpg r 640 360 f jpg q x xxyxx

Yeni Star Trek Filmini Tarantino mu Yönetecek?

Hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Merakla beklenen film Once Upon A Time In Hollywood, vizyona girmeye hazırlanırken Empire’a konuşan Quentin Tarantino, hayata geçirilmeye hazır olan Star Trek projesi hakkında birkaç detay verdi.

Geçtiğimiz aylarda başarılı yönetmen Quentin Tarantino bir Star Trek filmi üzerinde çalıştığını belirtmişti. Ancak senaryo yazım aşamasında olduğu için çok fazla bilgiye ulaşılamamıştı. Şimdi ise usta yönetmen, Paramount bünyesinde geliştirilecek olan Star Trek projesiyle ilgili yeni bilgiler paylaştı. Once Upon A Time In Hollywood filmini Cannes Film Festivali’nin yarışma kategorisine sokmayı başaran yönetmen, şimdilerde filmin vizyona girmesi için bekleme aşamasına geçmiş bulunuyor. O sırada filminin tanıtımlarını yapan Tarantino, Empire’a konuştu. Star Trek hakkında ise şu sözleri dile getirdi: “Bu bir r-rated film. Eğer ben yaparsam 18+ olur. Film için bir senaryo bulunuyor. Bunu tartmaya ihtiyacım var, ama henüz bunu yapabilme yetim yok.”

Tarantino daha önce yaptığı açıklamalarda Once Upon A Time In Hollywood filmi ile işi bittiği zaman, Star Trek projesini konuşmak üzere dönüş yapacağını söylemişti. The Revenant, Overlord, The Hole, Vacancy gibi yapımların senaryosunu kaleme alan Mark L. Smith, yeni Star Trek filminin senaryosunu kaleme aldı. Ancak geri kalan detaylar henüz bilinenler arasında yer almıyor. Bilindiği üzere asıl Star Trek serisinin dördüncü filmi iptal edilmişti. S.J. Clarkson yönetmenliğinde olması beklenen film, yönetmenin Game of Thrones projesi nedeniyle askıya alınmıştı. Bu film serisi Star Trek (2009), Star Trek Into Darkness ve Star Trek Beyond filmlerinden oluşuyordu. Oyuncu kadrosunda ise Chris Pine, Zoe Saldana, Zachary Quinto gibi Hollywood’un sevilen yüzleri yer alıyordu.

Kaynak: www.beyazperde.com

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir