Yeni TV Dizisi War of The Worlds 30 Ekim'de Başlıyor 1 – War of The Worlds dizi 01

Yeni TV Dizisi War of The Worlds 30 Ekim’de Başlıyor

22 Ekim 2019

H.G. Wells’in zamansız eserinden esinlenen ve insan türünü yeryüzünden silen bir uzaylı saldırısının ardından yaşananları konu alan War of The Worlds, 30 Ekim Çarşamba günü saat 21.30’da FX kanalında izleyicilerle buluşuyor.

Yeni TV Dizisi War of The Worlds 30 Ekim'de Başlıyor 2 – War of The Worlds dizi 02

Gökbilimciler başka bir galaksiden gelen bir sinyal tespit ettiklerinde bunun dünya dışı yaşamın bir kanıtı olduğuna inanırlar. Tüm dünya nefesini tutmuş bir halde bu ilk temasın ardından ne geleceğini beklemeye başlar. Ancak bu bekleyiş çok da uzun sürmeyecektir. War of The Worlds, dünyanın sonunu getirebilecek güçte bir uzaylı istilasından sağ kalan bir grup insanın hikayesine odaklanırken, böylesine yıkıcı bir saldırının arkasındaki sebepleri irdeliyor.

Eserlerinde geleceği resmeden ünlü İngiliz yazar H.G. Wells’in aynı isimli kitabından esinlenen War of The Worlds, FX kanalında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Hikayesinin modern ve yeni bir düzenlemesi olacak olan yapım, günümüz Avrupası’nda sahneleniyor. BAFTA ödüllü yazar Howard Overman’ın senaryo yazarlığını üstlendiği dizinin karakterlerine ise Elizabeth McGovern, Gabriel Byrne, Léa Drucker, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Stéphane Caillard, Adel Bencherif, Bayo Gbadamosi, Paul Gorostidi ve Guillaume Gouix hayat veriyor. Çekimleri İngiltere ve Fransa’da gerçekleştirilen yapım 60 dakikalık 8 bölüm halinde izleyicilerle buluşacak.

War of The Worlds 30 Ekim Çarşamba günü saat 21.30’da FX ekranlarında.

Yeni TV Dizisi War of The Worlds 30 Ekim'de Başlıyor 3 – War of The Worlds dizi 03

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki adresi FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve BluTV platformlarından izlenebiliyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Hemlock Grove Videolar İştah Kabartıyor 4 – hemlock grove

Hemlock Grove Videolar İştah Kabartıyor

Netflix tarafından yayınlanan Hemlock Grove videolar iştahımızı kabarttı ve dayanamayıp
Ratched'ın Yeni Fragmanı Yayında 5 – Ratched 01

Ratched’ın Yeni Fragmanı Yayında

Netflix, Ratched’ın yeni bir fragmanını paylaştı. Sarah Paulson’ın başrolünde olduğu