Yıldız Sinema Günleri Kısa Film Başvuruları Başladı

30 yılı aşkın süredir sinemasever öğrencilerin katkılarıyla varlığını sürdüren YTÜ Sinema Kulübü bu yıl da çalışmalarına devam ediyor! 6-10 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenleyeceği Yıldız Sinema Günleri etkinliğinde sinemaseverler, genç yetenekler ve sektörün önemli isimlerini bir araya getirmeyi amaçlarken atölye, panel ve söyleşiler ile renkli bir haftanın haberini de veriyor.

Yıldız Sinema Günleri Kısa Film Başvuruları Başladı 1 – Yıldız Sinema Günleri 2019

Haftanın her gününde sinemanın farklı bir kolunda olacak etkinliklerin ana başlıklarından bazıları şöyle: Anime-Animasyon, Belgesel, Kısa Film…

Program dahilinde gösterilecek kısa filmlerin alımları 21 Mart 2019 tarihine kadar yildizsinema.com’dan yapılacak ve sonrasında festival ekibinden oluşan jürinin seçimleri sonucunda belirlenecektir. Gösterim hakkı kazanan filmler, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Cep Sineması’nda gösterime sunulacaktır. Festival kapsamında düzenlenecek gösterim seçkisine ulusal çapta tüm öğrenciler katılabilirler.

Programın tamamı için takipte kalın.

instagram.com/yildizsinemagunleri

twitter.com/YSinemaGunleri

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir