Yılın En İyi "Öteki" Filmini Seç, Dragonball Evolution DVD'si Kazan 1 – santa

Yılın En İyi “Öteki” Filmini Seç, Dragonball Evolution DVD’si Kazan

11 Aralık 2009

santaBu yılın son yarışmasını yaparken sorular sormak yerine, takipçilerimizin izlemekten en çok keyif aldığı  “Öteki” filmi belirleyelim ve en çok oy alan filmle ilgili mail gönderen 4 okurumuza Öteki Noel Baba’nın gönderdiği Dragonball Evolution filminin DVD’sini verelim istiyoruz.

Çünkü Öteki Sinema ve Tiglon DVD olarak ana akımın dışında kalan sinemayı sevenleri biz de çok seviyor, yüzlerde bir tebessüm, kalplerde kaymak olmak istiyoruz. (Aslında Alp’lerde kaymak da istiyoruz ama Masis kelime esprilerini sevmiyor!)

Olay basit; Bu yıl içinde izlediğiniz ve çok sevdiğiniz (sinemada izlemeniz şart değil ama 2009 yapımı olması gerekiyor) Korku, Fantastik, Bilim kurgu vb. gibi “Öteki” unsurlara haiz bir filmin adını “Öteki Sinema” üyelik nickinizle birlikte yarisma@otekisinema.com adresine gönderiyor, şanslı 4 kişiden biri olup  jelatini bile açılmamış cillop gibi bir Dragonball Evolution DVD’sini kaparak  2010’a girerken neşe doluyorsunuz.

Dragonball Evolution

* Bu kampanya için Milli Piyango idaresinden izin almak yerine Nimet abla’dan 4 adet çeyrek bilet alınıp zengin olma hayalleri kurulmuştur.

* Kargo ücretleri talihli arkadaşlarımıza aittir fakat anlaşmalı kargo ile gönderim yapıldığı için endişeye mahal yoktur.

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Ekşi Sözlük'te Öteki Sinema 2 – eksi sozluk

Ekşi Sözlük’te Öteki Sinema

Ekşi Sözlük, Öteki Sinema olarak çok fazla önemsediğimiz bir platform.
Sevgi Emekti, Peki ya Emek? 3 – emek sineması 1924

Sevgi Emekti, Peki ya Emek?

Sevgi emekti, peki ya Emek? Yıkılmasına karşı çıkanların ve yıkılsın