Annihilation / Yok Oluş Gösterim Tarihi Belli Oldu

Giriş Tek, Çıkış Yok!

Netflix, merakla beklenen yeni filmi Annihilation’ın (Yok Oluş) yayın tarihini duyurdu. Film, 12 Mart, Pazartesi tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

Annihilation / Yok Oluş Gösterim Tarihi Belli Oldu 1 – Annihilation Yok Oluş poster

Annihilation / Yok Oluş Hakkında

Biyolog ve eski asker Lena, Amerikan kıyı şeridi boyunca genişleyen uğursuz ve gizemli bir fenomen olan X Bölgesinin içinde olduğu sırada kocasının başına ne geldiğini bulmak üzere bir göreve katılır. İçeri giren keşif ekibi, hem hayatlarını hem de akıl sağlıklarını tehdit eden, güzel olduğu kadar tehlikeli ve mutasyona uğramış bir tabiata ve canlılara ev sahipliği yapan bir dünya keşfeder.

Vizyoner yazar ve yönetmen Alex Garland tarafından (Ex Machina, 28 Gün Sonra) Jeff VanderMeer imzalı, büyük ilgi gören ve çok satan Southern Reach Üçlemesi’nden uyarlanan Annihilation / Yok Oluş’ta başrolleri Natalie Portman, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson, Gina Rodriguez ve Tuva Novotny paylaşıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.netflix.com

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir